Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Стадіон Металіст Харків

3 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

Металіст - сучасний і багатофункціональний спортивний комплекс

Стадіон «Металіст» є багатофункціональним спортивним комплексом обласного значення, який в основному приймає домашні матчі однойменної футбольної команди і деякі змагання національної збірної. Комплекс Металіст »зі стадіоном і касовим павільйоном входить в реєстр культурно-національної спадщини України, крім цього стадіон приймав матчі Європейського кубка з футболу, який Україна організовувала спільно з Польщею. Спеціально для цього заходу стадіон був реконструйований, і кількість глядацьких місць збільшилася до більш ніж сорока тисяч. Це дійсно вражаюче спортивна споруда, яка в народі прозвали «павук». Таке прізвисько стадіон отримав бо, навіс над полем не спирається на трибуни, як в інших українських стадіонах, а розташований на сталевих опорах, які можуть витримати землетрус у вісім балів.

Оренда квартир подобово недалеко від стадіону «Металіст»

Арена «Металіст» знаходиться на вулиці Плеханівській, в Комінтернівському районі Харкова, це досить близько від центру міста і основних торгових і розважальних центрів. Стадіон «Металіст» часто приймає матчі місцевого футбольного клубу з іншими українськими командами, і тому сюди часто приїжджають футбольні вболівальники з усієї України. Саме тому попит на добову оренду квартир в районі стадіону надзвичайно високий. Насправді, у «Металіста» дуже вигідне розташування, адже до нього ведуть чотири виходи зі станції метро «Спортивна», а також недалеко знаходиться зупинка трамваїв і маршрутних таксі. Тут зручно знімати квартиру навіть якщо Ви приїхали по роботі, а не дивитися матч або концерт. На сайті Svitrent.ua можна знайти і орендувати недорогу квартиру від власників в районі стадіону «Металіст» без посередників і комісій.

Пропозиція подобової оренди квартир біля стадіону «Металіст»

На сайті Svitrent.ua можна знайти велику кількість оголошень про подобову оренду квартир від власників в районі стадіону «Металіст». Таке розташування дуже вигідно для тих, хто приїжджає до Харкова по роботі або просто відпочити, адже звідси дуже близько до центру, залізничного вокзалу та інших важливих установ. Але в той же час, під час відсутності футбольних матчів, це дуже тихий і безпечний район. За допомогою Svitrent.ua Ви можете орендувати квартиру на день або більше без посередників і комісій, і заощадити на своїй оселі під час короткострокового візиту до Харкова. З Svitrent.ua можна не тільки зняти, але і забронювати квартиру або будинок на добу.