Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Спортивна подобова оренда біля метро

2 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

Самі комфортабельні апартаменти на ніч біля станції Спортивна

Неподалік від станції «Спортивна» розташовано безліч об'єктів інфраструктури, саме тому цей район приваблює туристів і гостей міста для оренди житла. Всього в п'яти хвилинах ходьби від метро можна знайти один з найбільших речових та продуктових ринків міста, який має назву кінний Кінний, також Ви можете пішки дійти до автостанції номер 3.

Цей транспортний вузол, з якого щохвилини відправляються автобуси приміського сполучення: Вовчанського і Зміївського напрямків. На Світрент є дуже багато варіантів кімнат подобово в Харкові біля метро Спортивна, які є набагато більш доступним варіантом, ніж апартаменти, приватний будинок, або навіть номер в готелі.

І Ви можете орендувати їх в режимі онлайн на Світрент без посередників, які зазвичай беруть за свої послуги шалені гроші.

Кращі варіанти квартир на добу в Харкові біля метро Спортивна

Багато, плануючи свою поїздку до Харкова, вибирають для бронювання сервіс Світрент. Так, як, по-перше, це дуже економний варіант, за допомогою якого можна без комісії орендувати апартаменти в будь-якому з районів міста.

А, по-друге, цієї електронної сторінкою дуже зручно користуватися, так як вона обладнана безліччю фільтрів і оперативної системою пошуку по словам. Тут Ви можете вибрати для себе і зняти дуже підходящий варіант житла, спираючись на відгуки попередніх клієнтів, а також власні міркування.

Для Вас є безліч видів однокімнатних і двокімнатних квартир на добу і довше недорого, які можна зняти від власників. Кожне оголошення має детальний опис усіх наявних зручностей, а також докладні фотографії та контактні дані господаря.

Квартири подобово для футбольних матчів біля метро Спортивна

Відносно нова станція харківського метрополітену під назвою Спортивна географічно розташована недалеко від найбільшого в Харкові спортивного стадіону під назвою "Металіст".

Те, що ця зупинка метрополітену знаходиться біля найбільшого спортивної споруди, дуже сильно вплинуло на її архітектурне оформлення. Багато фахівців в цій сфері вважають цю станцію з одним склепінням одним з найбільш яскравих і цікавих архітектурних творів часів радянської споруди.

І якщо Ви плануєте відвідати футбольний матч на стадіоні «Металіст», то зняти квартиру подобово біля станції «Спортивна» в Харкові - найкраще рішення.