Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Соснова гірка Харків квартира на добу

2 пропозицій

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Самий маленький і затишний куточок Харкова

Соснова гірка – це зовсім невеликий житловий масив Харкова, який компактно розташований з обох сторін вулиці Клочківській, однієї з головних магістралей міста. Відповідно, тут дуже зручно зупинятися, якщо Ви приїжджаєте у Харків на власній машині чи берете її в оренду на час поїздки. Але також в цьому мікрорайоні ходять різні види громадського транспорту: тролейбуси, трамваї та маршрутні таксі. Соснівка в першу чергу представлена великим і густим парком, в якому загубилися невеликі житлові комплекси і нові висотні будинки. На вулицях Веселою, Софіївській та Семена Коваля можна зняти хорошу квартиру з видом на зелені насадження, які дуже красиво цвітуть навесні. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви зможете не тільки знайти квартири і будинки для подобової оренди в Харкові, але і переглядати або орендувати їх без комісій або додаткових відсотків.

Пам'ятки району Соснова гірка

Незважаючи на те, що Соснова гірка – це не найбільший житловий масив або мікрорайон Харкова, він є досить мальовничим, і популярним для оренди подобово. Саме тут знаходиться міський сад імені Шевченка, в якому можна знайти книжковий і блошиний ринок і цікавий каскад. Крім цього, недалеко від Соснової гірки розташований Пантелеймонівський храм, а також храм Олексія Божого. Завдяки сайту Svitrent.ua гості Харкова можуть орендувати недалеко від вищевказаних пам'яток хорошу квартиру без посередників на добу або довше. На нашому сайті ви зможете вибрати або біля великого торгового центру або зручної транспортної розв'язки і зняти це житло на день. У мікрорайоні Соснової гірки є безліч торгівельних мереж, супермаркетів, цілодобових аптек та інших важливих установ, які зроблять Ваше перебування в Харкові комфортним.

Одна з найцікавіших вулиць Харкова

Вулиця клочківська, над якою і розмістився житловий масив Соснова гірка, є однією з найбільших транспортних магістралей міста. Вона з'єднує Пролетарську площа і Соборний узвіз з історичним центром міста, а далі проходить вздовж Окружної дороги за напрямком до населеного пункту Деркачі. Ця дорога повністю перетинає Дзержинський район Харкова і має довжину більше восьми кілометрів при ширині дванадцять. На сайті Svitrent.ua представлений великий вибір квартир і будинків на добу на самій вулиці Клочківській та наближених до неї провулків. І так як нерухомість для оренди подобово на Svitrent.ua пропонується безпосередньо від господарів, то можна зняти хороше житло дуже недорого.