Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Шатилівка Харків квартира на добу

1 пропозиція

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Коротко про Шатилівці в Нагірному районі

Нагодный район є одним з найбільших і розвинених міських районів Харкова, який знаходиться у віддаленій частині міста і складається з більш дрібних мікрорайонів, таких як Шатилівка. Це один з тихих і спокійних куточків Харкова, який вигідно розташувався між проспектом Леніна і великим парком Горького, на певній височини над Саржиным Яром. На території цього мікрорайону знаходиться стадіон «Динамо», який є домашньою майданчиком молодіжної збірної футбольного клубу «Металіст». Також на цьому стадіоні можна бігати вранці, адже він відкритий для відвідувачів практично цілодобово. Крім цього, недалеко від Шатиловки знаходиться Харківський національний університет радіоелектроніки, який часто приїжджають іногородні студенти та наукові співробітники. Саме з цієї причини подобова та довготривала оренда квартир у цьому великому районі досить популярна і затребувана, і про неї можна подбати за допомогою сайту Svitrent.ua.

Квартири і будинки на добу біля центрального парку Харкова

Центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького вважається одним з найбільших і найкрасивіших парків Харкова, і охоплює більше ніж сто тридцять гектарів. І якщо орендувати квартиру на ніч у мікрорайоні Шатиловки на вулицях Сумській або Весенина, то зможете щоранку гуляти серед столітніх дубів, ясенів, беріз і інших красивих дерев. Таке розміщення буде дуже зручним як для тих, хто збирається в Харкові відпочивати, так і для тих, хто їде туди на роботу, адже в парку можна займатися спортом, проводити вечори або просто гуляти. В таких районах, як Шатилівка завжди набагато приємніше і вільніше дихати, і тут дуже зручно зупинятися, якщо Ви подорожуєте з дитиною. Недалеко від парку можна також зняти приватний будинок від власників або квартиру за допомогою сайту Svitrent.ua для великої родини або компанії друзів.

Чому краще всього знімати квартиру в районі Шатиловки саме на сайті Svitrent.ua?

У Харкові існує дуже багато великих агентств нерухомості, які працюють у сфері пошуку різних квартир для оренди. Але саме на Svitrent.ua Ви зможете знайти найкращі квартири і орендувати їх власників, без комісій та посередників, які зазвичай обходяться дуже дорого. На Svitrent.ua можна знайти великий вибір квартир і будинків на добу від господарів не тільки в центрі, але і у віддалених районах міста, в тому числі таких як Шатилівка. Перевага цього сайту полягає в тому, що на ньому без комісій можна не тільки знайомитися з оголошеннями, але крім цього і бронювати нерухомість для своїх майбутніх короткострокових поїздок до Харкова. Ми постійно оновлюємо асортимент пропозицій від власників квартир, і Ви завжди можете знайти щось нове.