Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Саржин Яр Харків

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Природний феномен - Саржин Яр

Серед інших архітектурних та культурних пам'яток Харкова, яскравою плямою виділяється Саржин Яр. Це унікальний пам'ятник природи, який має державне значення і відокремлює Павлово поле від Нагорного району, перебуваючи при цьому в Дзержинському районі. Сам яр являє собою витягнуту балку, яка має довжину більше дванадцяти кілометрів і має пологі схили, а також безліч джерел мінеральної води всередині. Тут можна гуляти пішки всією сім'єю, насолоджуючись прекрасними видами природи, або кататися на велосипеді по доріжках і стежках. У самому яру знаходиться безліч пам'яток, які повинен відвідати кожен турист, який приїхав до Харкова. Для того, щоб було зручно добиратися до Саржиного Яру, але в той же час і не далеко від центру, варто шукати квартиру в Дзержинському районі. В цьому Вам допоможе сайт Svitrent.ua, на якому зібрані оголошення про подобову оренду квартир у Харкові та інших містах України безпосередньо від власників.

Культурні та природні пам'ятки в Саржиному Яру

Саржин Яр - це в першу чергу унікальний природний ландшафт, який був обрамлений зусиллями жителів і влади Харкова. Мальовничі краєвиди самого яру дуже вдало доповнює Саржин струмок і ріка, які протікають по території всього міста, утворюючи в балці невеликі озера і струмочки, такі як Комсомольське озеро. Крім цього, в Саржиному Яру знаходиться найвища і довга в Харкові гора для катання на лижах, а також спортивна база і канатна дорога, тут можна активно провести час з компанією друзів. Таким чином, орендуючи квартиру поблизу від Саржиного яру Ви ніколи не будете нудьгувати і кожну вільну хвилину зможете провести з користю для себе і свого здоров'я. На нашому сайті є безліч недорогих квартир від власників, які можна зняти на ніч або більше без комісій. На Svitrent.ua Ви можете вибрати апартаменти, які знаходяться поблизу від лижної гірки або станції метро, ​​і кожен день гуляти в Саржиному яру, насолоджуючись природою.

Зніміть квартиру біля ботанічного саду

У Саржиному яру також знаходиться невеликий ботанічний сад, який також з'єднує Саржин яр з парком ім. Горького. Ботанічний сад був закладений в середині двадцятого століття, і зараз в ньому росте більше тисячі рідкісних видів дерев, чагарників і рослин. Крім цього, недалеко від ботанічного саду розташовані джерела з мінеральною водою, які є гідрологічним пам'ятником природи, а також Саржиному купальні. Тому це місце також може бути цікаво прихильникам здорового способу життя і любителям природи.