Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Рашкіна Дача Харків квартира на добу

10 пропозицій

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Рашкина дача – історичний район Харкова

Спальний житловий масив Рашкина дача територіально знаходиться в межах сучасного Московського адміністративного району, у західній частині міста. Цей житловий масив обмежений вулицею Академіка Павлова і Вірменським, і недалеко розташовані такі станції метро, як «Київська», «Площа Повстання» і «Академіка Барбашова». Цей житловий масив є одним з найбільш сучасних мікрорайонів Харкова, завдяки своїй розвинутій інфраструктурі, зручим місцем розташування та зручному розташуванню будинків і житлових комплексів. Саме тому в цьому мікрорайоні дуже вигідна і зручна подобова оренда квартир і будинків для короткострокових поїздок. Для того, щоб максимально полегшити собі завдання з пошуку квартир у Харкові для вихідних або поїздки, краще всього скористатися нашим сайтом, на якому власники квартир розміщують свої оголошення про подобової оренди квартир і будинків.

Цікава історія одного з найбільших районів

Своє цікаве назву район Рашкины дачі отримали завдяки тому, що в цій місцевості дуже багато років тому мешкала багата дворянська родина. І з нею пов'язана історія однієї з визначних пам'яток міста – будинок архітектора Бекетова. Цей будинок знаходиться на тихій і спокійній вуличці Святодухівської або Пролеторской, яка примикає до Московського проспекту. Кажуть, що ця будівля була спроектована Бекетовим прямо перед смертю, тому він створює таке похмуре враження у тих, хто його бачить вперше. Інша частина будівель мікрорайону Рашкины дачі має більш сприятливий вигляд, і вважається дуже хорошою для подобової оренди квартир і будинків. За допомогою нашого сайту можна знайти хороші варіанти квартир і будинків на добу на одній із тихих вулиць вищевказаного мікрорайону, і орендувати без посередників.

Приємні плюси сайту Svitrent.ua для подобової оренди квартир

Багато туристи в пошуках нерухомості для своєї поїздки в Харків звертаються в агентства нерухомості або до ріелторів. І це насправді неправильно, тому що так ви витрачаєте зайві гроші на послуги, які можна зробити самостійно. Наприклад, на сайті Svitrent.ua можна не тільки переглядати оголошення від господарів, але і бронювати квартири і будинки на добу для майбутніх поїздок на своєму особистому кабінеті. Svitrent.ua надавати послуги бронювання та пошуку оголошень без комісій або відсотків. Ми надаємо високоякісне обслуговування для своїх клієнтів, а також великий вибір оголошень від власників квартир, надійність яких перевірена досвідом і часом наших численних клієнтів.