Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Проспект Гагарина подобова оренда біля метро

3 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

Розташуєтеся біля станції метро Проспект Гагаріна

Сучасна станція харківського метрополітену Проспект Гагаріна була побудована ще в сімдесят п'ятому році двадцятого сторіччя. За своєю конструкцією вона мело закладена і споруджена за колонному типу. Це зупинка названа в честь великого проспекту, який є відмінним місцем для розташування під час короткострокової поїздки в місто.

Адже за допомогою сервісу Світерсто, Ви можете зняти квартиру подобово біля будь-якої станції в Харкові, в тому числі біля Проспекту Гагаріна. Ця локація має кілька переваг, серед яких:

  1. Велика кількість супермаркетів, магазинів, промислових підприємств
  2. Високий рівень озеленення мікрорайону
  3. У безпосередньо близькості знаходиться аеропорт, залізничний вокал, центральний автовокзал
  4. Зручна розв'язка наземного громадського транспорту
  5. Центр міста знаходиться на відстані п'ятнадцяти хвилин ходьби пішки

Однокімнатні та двокімнатні квартири на добу в Харкові недорого

Багато гостей таких великих міст, як Харків, вибираю для свого проживання саме квартиру. Головною причиною є низька вартість цього виду житла, але також і великий рівень комфортності, адже Ви ні від кого не залежите і можете самостійно розпоряджатися своєю житловою площею.

Тим більше, що за допомогою електронного сервісу Світресто можна знайти і зняти квартиру подобово біля будь-якої станції метро в Харкові за дуже прийнятними цінами. Якщо Ви скористаєтеся саме цим сервісом, то зможете за допомогою фільтрів підібрати ідеальний за ціною варіант і в той же час, з усім необхідним для комфортного перебування. Крім цього, за бронювання та пошук оголошень не потрібно сплачувати комісій або відсотків, а також робити це через посередників або агентів.

Квартири і кімнати подобово в районі метро Проспект Гагаріна

Кожен бажає забезпечити себе найкращими умовами під час короткострокових поїздок, а якщо Ви їдете до Харкова, то зробити це дуже просто. Адже саме в цьому місті дуже великий вибір оголошень, з якими можна ознайомитися за допомогою сервісу Світресто.

Тут Ви зможете знайти, подивитися в режимі онлайн, забронювати або відразу ж орендувати приватний, квартиру або кімнату подобово в Харкові. Це найзручніший, швидкий і в той же час, вигідний сервіс, який випробувала безліч користувачів зі всієї України, і Ви можете переконатися в сумлінності кожного власника житла, прочитавши відгуки попередніх мешканців.