Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Пролетарська подобова оренда біля метро

0 пропозицій
Немає результатів.

Хороші квартири в Індустріальному районі Харкова

Якщо для Вас перше місце займає комфорт житла, а не його розташування в центрі, то Вас точно зацікавить нерухомість в Індустріальному районі.

Тут Ви знімете квартиру подобово недалеко від станції метро Пролетарська за допомогою сайту Світрент. Цей електронний ресурс пропонує зручний набір функцій для подобової оренди без посередників, за допомогою якого Ви зможете за дуже короткий час знайти і забронювати для себе апартаменти без комісій.

Метро Пролетарська має вихід до вулиць Миру, Індустріальної та Московському проспекту, які забудовані житловими масивами радянської та сучасної споруди. Тут є безліч однокімнатних і двокімнатних квартир на добу недорого, які Ви можете зняти разом зі своїми друзями або родиною. Але якщо і такий варіант для Вас занадто дорогий, то можна знайти дешеву кімнату, яка обійдеться набагато дешевше.

Зняти на станції Пролетарської в Харкові квартиру, будинок або кімнату

Багатьох гостей міста Харків привертає Індустріальний район завдяки безлічі спільних мікрорайонів, а також сучасних житлових масивів з розвиненою інфраструктурою. Тут знаходиться великий зелений парк, завдяки якому дихати набагато легше навіть незважаючи на те, що в безпосередній близькості знаходиться завод.

Завдяки наявності промислового об'єкта, тут дуже багато зупинок громадського транспорту, крім підземки, за допомогою якого Ви без проблем зможете скласти найкоротший маршрут до місця призначення. Такі квартири відмінно підійдуть для того, щоб зупинитися під час короткострокової поїздки.

Апартаменти класу люкс без комісій і посередників

Більшість клієнтів шукають на сайті Світрент доступну нерухомість, зокрема квартири від 150-200 гривень для того, щоб заощадити свої відрядження гроші і витратити їх на щось інше. Але на цьому електронному ресурсі є безліч варіантів класу люкс, які створені для ідеального і розкішного відпочинку великої компанії, закоханої пари або втомленого мандрівника.

За допомогою фільтрів Ви знайдете просто ідеальний варіант з відмінним ремонтом, шовковим постільною білизною і власним виходом на дах. Ця категорія елітного житла представлена ​​в категорії квартири подобово в районі метро "Пролетарська" та інших спальних мікрорайонах міста. Хоча в цій частині міста можна знайти не цілу квартиру або просто кімнату в квартирі від господарів, якщо Вам просто потрібно зупинитися на одну ніч і все.