Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

сел. Новозападний Харків квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Нови будинку в селищі Новозападная

Селище Новозападная - це один з наймолодших мікрорайонів Харкова, який абсолютно недавно був нанесений на карту міста. Цей житловий масив складається здебільшого з висотних багатоповерхових будинків, які були побудовані не пізніше ніж десять-двадцять років тому. Саме в цьому мікрорайоні можна зняти хорошу квартиру або будинок на добу для розміщення під час короткострокової поїздки. Знявши квартиру в вищевказаному районі, Ви зможете дуже швидко доїхати до будь-якої частини Харкова, в тому числі і до центру, адже зовсім недалеко знаходиться станція метро О. С. Масельського, а також Московський проспект. Крім цього, тут проходить безліч тролейбусних маршрутів і є зупинка маршрутних таксі. За допомогою сервісу Svitrent.ua можна дуже легко знайти хорошу квартиру від власника в районі селища та орендувати її на добу або довше. На цьому електронному ресурсі кожен день оновлюються оголошення, і Ви точно зможете знайти для себе відповідне житло серед великої різноманітності нерухомості.

Економія на подобову оренду квартир у Харкові

Новозападная селище знаходиться відносно недалеко від центру, і вартість добової оренди нерухомості тут досить висока. Харків сам по собі дороге місто, тому зайва економія коштів і бюджету тут не завадить. І перший спосіб зберегти пристойну суму грошей, це скористатися послугами нашого сайту для пошуку і оренди житла на добу. За допомогою цього електронного ресурсу можна не тільки знайти оголошення про оренду квартир і будинків від власників, а й забронювати їх заздалегідь без комісій або відсотків сайту. Але більше Ви звичайно ж заощадите на комісії, яку Ви б заплатили ріелтору або агентству нерухомості, і так як на Svitrent.ua можна знімати квартири на день і довше без посередників, Ви залишите ці гроші собі.

Орендуйте квартири і будинки на вуличках Новозападная району

За допомогою нашого електронного ресурсу можна знайти комфортабельну квартиру або будинок, а Новозападная районі. Зокрема, на таких вулицях, як Суворова, Трубної, кавалерійської, Шолохова та інших. Ви можете зняти квартиру на ніч на Олександрівському проспекті, який веде в парку «Зустріч». Сам парк повністю виправдовує свою назву, тут дуже багато зручних лавок, мальовничих краєвидів та алей, які мають у своєму розпорядженні до спільних прогулянок. Крім цього, знімаючи житло недалеко від цього парку, Ви зможете почати або продовжити бігати вранці навіть під час короткострокової поїздки. На Svitrent.ua можна зняти одне, двох і навіть трикімнатні апартаменти або навіть будинок від господарів в цьому районі недорого.