Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

сел. Жуковского Харків квартира на добу

3 пропозицій

400 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 4

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Особливості селища Жуковського

Селище Жуковського знаходиться в північній частині Харкова, і був названий на честь відомого вченого в галузі аеродинаміки – Миколи Жуковського. Селище практично повністю лежить в межах Київського району, і став знаменитим завдяки арт-готелі «Космополіт». Більша частина цього житлового масиву забудована приватним сектором і дачами і зовсім маленька площа висотних будинків. На вулицях Академіка Проскури і Астрономічної розташовано безліч висоток, які були побудовані в радянський період, і в них Ви можете орендувати квартиру чи будинок на добу для своєї поїздки в Харків. Селище Жуковського дуже добре пов'язаний з центром міста та іншими адміністративними одиницями міста з допомогою тролейбусної та трамвайної ліній. Особливість цього району також є наявність безлічі спортивних майданчиків у дворах, на яких Ви також зможете займатися, якщо зупиніться на одній з вищевказаних вуличок.

Пам'ятки селища Жуковського

Мікрорайон Жуковського буде цікавий в плані пам'яток в першу чергу молоді, адже тут мало старовинних будівель або пам'яток, але в теж час дуже багато цікавих місць, таких як занедбана військова частина. Самим захоплюючим місцем є вид на вечірнє місто, що відкривається з занедбаної будівництва розташованої в цьому районі. Але на ряду з екстраординарними місцями, в цьому мікрорайоні також знаходиться пам'ятник Жуковському, православний храм і сучасний офісний центр. Ви можете зняти квартиру на ніч або на довше на основної транспортної артерії селища – вулиці Проскури, або інших вулицях, таких як Астрономічна, вулиця Академіка Проскури, Сумської або Бєлгородської. На Svitrent.ua є безліч варіантів нерухомості від власників, яку можна зняти недорого і швидко.

Зручності неформального житлового масиву Жуковського і його переваги

Селище Жуковського ідеально підходить для подобової оренди квартир під час короткочасних поїздок в Харків. Адже тут можна знайти безліч закладів громадського харчування, якщо Ви хочете швидко і недорого поїсти, а також цілодобові аптеки, магазини і супермаркети, і навіть хімчистки і ремонту взуття. Тут є також фітнес-клуби, басейни, кінотеатри, ресторани та інші розважальні заклади, які сподобаються багатьом гостям Харкова. На сайті Svitrent.ua представлено дуже багато варіантів квартир і будинків для подобової оренди, які Ви можете зняти від господарів без посередників та комісій. Ми також гарантуємо, що всі квартири відповідають фотографіям і опису в оголошенні, і є справжніми.