Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Майдан повстання подобова оренда біля метро

10 пропозицій

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6
+3806365815...

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

Зручна інфраструктура та інші переваги житла в районі метро площа Повстання

Якщо Ви шукаєте на Світрент квартиру на день або на тиждень в Харкові, то варто в першу чергу звертати увагу на інфраструктуру і розташування.

Адже якщо Вам за короткий період часу потрібно встигнути зробити багато справ, або просто достатньо напружено працювати, то дуже не хочеться втрачати час на проїзд, а також пошуки хімчистки, кафе та інших важливих закладів.

В цьому плані дуже виграє Нагорний район, особливо ті його частини, які не є центром міста. Наприклад, Ви можете зняти квартиру подобово біля станції Площа Повстання, і насолоджуватися з одного боку близькістю до центру, а з іншого всіма перевагами спільного житлового масиву. Тут знаходяться кінцеві тролейбусні зупинки, багато супермаркетів, затишних кав'ярень і інших важливих об'єктів інфраструктури.

Неподалік також розміщений великий універмаг "Харків", Кінний ринок і безліч парків і зелених скверів.

Квартири подобово на площі Захисників України

Двадцять третя станція харківського метрополітену знаходиться під великою площею Захисників України. У цьому районі Ви знайдете великий зелений сквер для прогулянок всією сім'єю, безліч суші-барів, ресторанів, кафе, кінотеатр і інших місць для проведення дозвілля, а також відділення найвідоміших банків, мийку для машини і хімчистку.

Одним словом - це відмінна місцевість для того, щоб орендувати тут затишну однокімнатну, двокімнатну квартиру на добу, без посередників, недорого для свого відрядження або будь-який інший короткостроковій поїздки. На Світрент є великий вибір нерухомості від власників у всіх районах міста, в тому числі в цій його частині.

Ви можете не тільки відфільтрувати представлені оголошення за місцем розташування, але також і за ціною та іншими характеристиками, що значно спрощує процес пошуку квартири на добу і робить його дуже зручним.

Оренда квартир і кімнат на ніч і довше в районі метро Площа Повстання

У житті бувають і такі ситуації, коли Ви несподівано для самого себе потрапили в абсолютно незнайоме місто, і повинні терміново знайти для себе житло. Саме для таких випадків і існує сайт Світрент, на якому є великий вибір квартир, будинків і кімнат подобово від господарів в Харкові і інших містах України.

Ви можете знайти на ньому для себе квартиру від 100-300 гривень до люкс всього за пару хвилин і відразу забронювати її без комісій і посередників. Це один з найбільш зручних і вигідних ресурсів для пошуку квартир.