Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Павлово Поле Харків квартира на добу

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Харківське Павлово Поле для туристів та гостей міста

Павлове Поле – це не тільки житловий масив, але ще й історичний район міста, який знаходиться на околиці Харкова. Від центральної частини Павлово Поле відокремлене Сажиним Яром, який є унікальним ландшафтом в межах міста. Свою назву цей мікрорайон отримав на честь відомого харківського купця, який володів цим полем у Харкові в дев'ятнадцятому столітті, і практично самостійно побудував Павлову Площа і забудував полі. Цей купець одним з перших відкрив відомий у ті часи по всій Україні магазин, який також називався «Будинок Павлових». На сьогоднішній день, це дуже розвинений індустріальний, культурний та економічний мікрорайон з безліччю сучасних житлових комплексів і зручною інфраструктурою. Поле Павлових також було описано в літературних творах, таких як «Нам тут жити» Олді Валентиновой. Для того, щоб зняти квартиру чи будинок на добу в районі Поля, найзручніше скористатися сайтом Svitrent.ua, на якому самі власники нерухомості публікують оголошення про подобову оренду.

Основні транспортні сполучення великих частин Харкова

Мікрорайон Поле Павлових, як і безліч інших житлових масивів у місті може похвалитися відмінним транспортним сполученням не тільки з центром, але і з іншими частинами Харкова. Самими великими і широкими вулицями поля є проспект Леніна, вулиці Ахсарова, Сумська, Дерев'янко і Клочківська. За допомогою Svitrent.ua гості міста можуть орендувати на цих вулицях квартири подобово від власником. На нашому електронному ресурсі Ви можете переглянути оголошення про подобову оренду квартир у мікрорайоні Поля, додавати їх в обране, а також бронювати вподобані варіанти для своїх майбутніх поїздок. Svitrent.ua надає послуги по подобовій оренді і бронювання авіаквитків без посередників і без комісій або відсотків.

Пам'ятки житлового масиву Поле Павлових

Незважаючи на те, що район має назву полі, він зовсім не порожній, а навпаки, наповнений різноманітними розважальними закладами та історичними пам'ятками. У полі знаходиться станція канатної підвісної дороги, яка розташована на куті вулиці Отакара Яроша, а також інститут низьких температур, який також часто відвідують туристи. З культових будівель на території району у дві тисячі другому році був побудований новий храм Різдва Христового, який можна знайти на проспекті Леніна. Крім цього, тут є Харківська телевишка і пам'ятник Воїну-визволителю. За допомогою Svitrent.ua ви зможете зняти квартиру чи будинок на добу на кожній із зазначених вулиць, з видом на цікаву пам'ятку.