Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Парк імені Горького Харків

1 пропозиція

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

Найбільший і зелений парк в самому центрі Харкова

Центральний парк культури і відпочинку імені Максима Горького був заснований на початку двадцятого століття і донині служить головним зеленим місцем для розваг і прогулянок з дітьми. Територія насаджень парку займає площу більше ста гектарів, і знаходиться практично в центрі міста. Парк знаходиться в дуже вигідному місці: на півдні він закінчується широкою вулицею Весеніна, на якій знаходиться колишній ракетне училище, на сході його обмежує центральна Сумська вулиця, а на півночі паркова зона переходить в зону приватних будинків, так званий «елітне селище». На одній з цих вулиць Ви можете зняти квартиру або будинок на добу під час короткострокової поїздки до Харкова, забронювавши її на сайті Svitrent.ua. На нашому сайті можна знайти велику кількість оголошень про подобову оренду квартир і будинків, в тому числі в «елітному селищі», які клієнти можуть орендувати безпосередньо у власників. Це дуже вигідно, адже Вам не доведеться доплачувати за послуги ріелтора і агентства нерухомості, всі домовленості відбуваються між Вами і власником, без посередників.

Зніміть квартиру в «зеленому районі» Харкова

Парк імені Горького є одним з найбільших зелених насаджень в межах міста Харкова, це більше ста гектарів рідкісних і традиційних для України дерев, дитячих розваг, кафе, алей для закоханих, лавок і спортивних полів. Парк створений для комфортного і цікавого віку для всієї родини, адже тут можна погуляти, пограти в футбол, волейбол, теніс, баскетбол, посивіти біля фонтану або в затишній альтанці і почитати книгу. Територія парку розбита на кілька розважальних зон, серед яких: дитячий парк, сімейно-розважальна зона, Середньовічна площа, Французький парк і безліч інших. Крім цього, саме в парку Горького знаходиться найбільше колесо огляду, з якого можна побачити Харків як на долоні. Якщо Ви їдете в це місто по роботі, щоб вчитися або відпочити, обов'язково орендуйте квартиру поблизу від цього чудового парку, і тоді кожен день для Вас буде як в дитинстві.

Квартири на день або більше біля парку імені Горького

Для того, щоб знайти недорогу, але комфортну і зручну квартиру недалеко від центру Харкова, найкраще скористатися сервісом Svitrent.ua. Це сучасний сайт, на якому зібрані оголошення про подобову оренду квартир від господарів, і Ви можете сортувати ці оголошення за допомогою зручних вбудованих фільтрів. На сайті є пропозиції про оренду квартир як у віддалених районах міста, так і в самому центрі, наприклад, біля парку імені Горького. Варто відзначити, що це один з кращих, зелених районів, не тільки з гарною екологією, а й затишними квартирами.