Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Нові Будинки Харків квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Нові будинки – житловий масив Харкова

Історичний район і один з найбільших спальних житлових масивів в Харкові – Нові будинки частково входить до складу Комінтернівського та Фрунзенського адміністративних районів Харкова. Його територія простягається від Московського проспекту на півночі і вулиці Ньютона до бульвару п'ятдесятиріччя Радянського Союзу на заході і бульвару Богдана Хмельницького на сході. Район Нові будинки був адаптований і перебудований з Селекційного району, забудова якого почалася в середині двадцятого століття, і проходила у двох основних зонах. Сучасні житлові комплекси цього району знаходяться приблизно на двох гектарах земель, які раніше використовувалися для сільськогосподарських цілей Харківської селекційної станції. З сьогоднішнього сучасного і дуже вдосконаленому вигляді цього житлового масиву складно сказати, що коли-то він був сільської глибинкою. Попит на оголошення про подобову оренду квартир на цій території на сайті Svitrent.ua з кожним роком зростає, і сам мікрорайон розширює свої розміри. На сьогодні на Svitrent.ua досить широко представлена нерухомість цього районі, яку кожен може орендувати без посередників.

Особливості архітектурного обличия одного із самих нових районів Харкова

З назви Нові будинки випливає й головна особливість цього мікрорайону – наявність нових будівель і житлових висоток. Відмінною рисою архітектури саме цього району є поєднання п'ятиповерхових будинків та великих блоків, житлових комплексів, які об'єднують дев'ять або шістнадцять секцій. Велика частина дворів і вулиць забудовані саме висотними будівлями, які допомагають розвантажити простір та звільнити більше місця для спортивних чи дитячих майданчиків, зелених територій, клумб та інших ландшафтних рішень. Таким чином, жити в цьому районі, навіть під час короткострокових поїздок дуже приємно і зручно. Адже під рукою установи першої необхідності: аптеки, магазини та зупинки громадського транспорту, і в теж час є, де пройтися або погуляти з дитиною.

Найпопулярніший житловий масив для подобової оренди квартир

У мікрорайоні Нових Будинків знаходиться міський Палац Спорту, безліч пам'ятників, палаців культури, ресторанів та інших розважальних установ. Тут кипить культурне і громадське життя Харкова, і тому тут так затребувана подобова оренда квартир і будинків. За допомогою сайту Svitrent.ua можна без комісій орендувати квартиру на день або довше на одній з центральних вулиць цього житлового масиву, наприклад, на Московському проспекті або проспекті Маршала Жукова, а також забронювати житло для своєї поїздки заздалегідь.