Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Наукова подобова оренда біля метро

2 пропозицій

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8

Шикарні квартири в самому серці Харкова, які можна зняти від власників

За допомогою електронного сервісу Світресто, Ви зможете недорого зняти квартиру в самому центрі Харкова. Саме на цьому сайті Ви зможете в режимі онлайн знайти для себе квартиру або будинок від власника, і негайно забронювати цю нерухомість без комісій.

Недалеко від станції "Наукова" Ви зможете прогулятися пішки і знайти дуже багато цікавих пам'яток, наприклад, задуманому шимпанзе, Змію Горинич, залізного "Запорожцю", дядькові Чорномор, працівникам метрополітену, фонтан "Саламандра" та безліч інших цікавих пам'яток.

Саме тому багато гостей міста вибирають саме цю частину міста, для того, щоб зупинитися і зняти квартиру на добу під час короткострокової поїздки або більш тривалого відрядження.

Квартири на добу на проспекті Науки і біля метро Наукова

Дуже не дарма проспект Науки отримав таку назву, адже це вулиця практично з найбільшою концентрацією вищих навчальних закладів не тільки в північній столиці, а й у всій Україні. Якщо проїхати по ній, то можна побачити медичний, економічний університети, а також університет радіоенегретікі.

Саме в цих закладах найчастіше проводяться різні заходи не тільки навчає характеру, на які приїжджають слухачі з різних куточків країни. І за допомогою сайту Світрент Ви зможете знайти затишну однокімнатну або двокімнатну квартиру на добу від власників саме в цьому районі, і ще й недорого.

Крім підземного транспорту, в цьому районі також їздять тролейбуси, маршрутки і інші види наземного транспорту, тому у Вас буде великий вибір способів пересування від своєї квартири.

Квартири в самій гущі суспільного життя Харкова

Станція метро Наукова є центральною, якщо говорити про її розташуванні в межах міста, так як лежить практично в самому центрі.

Тут вважають за краще оренду ті, хто цінують культурне проведення часу і знають толк у вишуканій архітектурі. Зняти квартиру подобово біля станції "Наукова" в Харкові за доступною ціною можна за допомогою швидкого і надійного сервісу Світрент, який надає своїм клієнтам можливість оренди житла без посередників, і без комісій.

Ви зможете знайти тут не тільки шикарні апартаменти, але також і кімнати подобово від господарів, щоб залишитися на ніч або на вихідні. Таке економні варіанти відмінно підійдуть для студентів, які дуже часто приїжджають в місто на різні наукові та громадські заходи.