Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Нагорний Харків квартира на добу

4 пропозицій

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8

Все, що Вам потрібно знати про найстаріший район Харкова

Найдавнішою історичною частиною Харкова є Нагорний район, який ще називався Північним Він розташований на невеликому узвишші, над крутим обривом, між річками Лопань і Харків. Цей район на півночі межує з великим Саржиным Яром, і утворився як адміністративно-територіальної одиниці вже на початку вісімнадцятого століття. Політичним і територіальним центром цього району є Площа Свободи, яка також вважається центром і самого Харкова. Квартири для оренди подобово в цій місцевості варіюються від шикарних апартаментів в самому центрі, до затишних студій в тихих спальних масивах. За допомогою сайту Svitrent.ua можна знайти і зняти без посередників хороше житло у Нагірному районі недорого. Це безумовно кращий район для подобової оренди квартир, так як саме тут знаходяться основні підприємства, філії міжнародних компаній, навчальні заклади та інші важливі установи. З Svitrent.ua кожен може собі дозволити оренду квартири на день у самому центрі, адже ми не стягується комісій за свої послуги.

Найбільший плюс Нагірного житлового масиву

Для подобової оренди нерухомості у Харкові відмінно підходить Нагорний мікрорайон, ка один з найбільш великих і розвинених. Але це аж ніяк не єдині і не його головні плюси, які приваблюють туристів та гостей міста. Головною перевагою Нагірного району є його географічне положення, сам житловий масив, витягнутий з півдня на північ і практично огинає міський центр. Головними вулицями цього району є Сумська, Пушкінська, Маршала Бажанова, Культури і Динамівська, які сполучають цю територію з іншими частинами Харкова. За допомогою Svitrent.ua Ви можете зняти квартиру на день або довше на одній з вищевказаних транспортних артерій від господарів, і зупинитися прямо біля зручних транспортних вузлів. Ми пропонуємо квартири і будинки на добу біля однієї з трьох ліній метрополітену, що перетинають цей район, або ж біля зупинки різних видів громадського транспорту.

Орендуй хорошу квартиру на ніч в Нагірному мікрорайоні

Svitrent.ua – це, в першу чергу, великий вибір оголошень і відсутність комісій, а значить – економія власних коштів. Саме за допомогою нашого сайту відвідувачі можуть орендувати апартаменти на одній з основних вулиць мікрорайону без посередників, і бути впевненими в достовірності представлених оголошень. На Svitrent.ua публікуються виключно оголошенні про подобову оренду квартир від власників, достовірність інформації та фотографій у яких ретельно перевіряється адміністраторами сайту.