Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Московський проспект подобова оренда біля метро

8 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

проспект Петра Григоренка 39

Кімнат: 1 Мест: 2

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

Промисловий спальний житловий масив Харкова для подобового знімання

Гучна назва Московський проспект носить восьма станція нового Харківського метрополітену, який вважається одним з найкрасивіших в Україні. Ця зупинка підземки, вигідно розташована недалеко від таких великих заводів, як «Турбоатом» і тракторний «ХЕМЗ».

І крім цього, від цієї станції постійно відправляються швидкісні тролейбуси до мікрорайонах Салтівка, Одеський, Нові будинки і Кінний ринок. Саме тому, тут зручно знімати житло тим, хто багато переміщається по місту, адже крім метрополітену, у них є великий вибір громадських засобів пересування, які з'єднують цей житловий масив з іншими районами міста. Серед інших плюсів розміщення в цьому районі можна виділити великий зелений парк, лікарню, безліч закладів громадського харчування. За допомогою Світрент Ви можете зняти квартиру подобово біля станції Московський проспект.

Найнадійніші оголошення про подобову оренду в Харкові від Світрент

Якщо Ви хочете самостійно орендувати приватний будинок, квартиру або кімнату в Харкові подобово, то це цілком реально за допомогою сайту Світрент. Тут Ви зможете без проблем знайти тисячі варіантів житла від господарів для бронювання та короткострокової оренди.

Електронний ресурс Світрент є Вашим оперативним помічником, за допомогою якого можна дуже легко забронювати в режимі онлайн апартаменти, або зняти квартиру подобово біля станції Московський проспект в Харкові, або навіть орендувати в передмісті цілий будинок.

Всі ці опції тепер доступні користувачам сайту без додаткових відсотків або комісій і посередників. Ви самі можете вибрати для себе найбільш доступні ціни на оренду подобово, відфільтрувати оголошення або ж зв'язатися з власниками за прямими контактними даними.

Кімнати подобово в районі метро Московський проспект Харків

Бувають ситуації, коли через завантаженої поїздки, Вам просто потрібно провести десь ніч, щоб з ранку відправитися додому або зайнятися далі справами. У таких випадках не хочеться переплачувати зайві гроші за розкіш, якої Ви не можете насолодитися, і можна орендувати на Світрент кімнату подобово, або знайти однокімнатну або двокімнатну квартиру на добу недорого, щоб оселитися там з кількома мешканцями.

Так, Ви зможете не тільки заощадити свої гроші, але також практично нічого не втратите на якості житла, яке буде відповідати всім вимогам сучасного мандрівника. Добова оренда за допомогою цього сайту допоможе вам назавжди відмовитися від послуг агентств.