Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Метробудівників подобова оренда біля метро

2 пропозицій

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

Квартири подобово та довше недалеко від метро Метробудівників

Серед великої різноманітності варіантів апартаментів для подобової оренди в Харкові буває складно вибрати один найбільш підходящий. Але для того, щоб максимально спростити Вам завдання, сайт Світрент обладнаний безліччю фільтрів і дуже оперативною системою пошуку.

Таким чином, Ви можете вказати всі необхідні параметри житла і через секунду Вам буде надано перелік оголошень, які їм відповідають. Ви зможете відібрати саме той варіант, який найбільше підходить під уявлення ідеальної квартири на день і без посередників зв'язатися з власником, щоб домовитися про додаткові умови проживання, проживання.

Це особливо зручно для тих, хто не звик витрачати свій робочий час на нескінченні обдзвони власників, торг про ціну і виспрашіваніе фотографій поштою. Так, перед Вашим очима буде повний асортимент квартир подобово в районі метро "Метробудівників".

Квартири від 150-200 гривень до класу люкс в спальних районах Харкова

Плеханівська вулиця є однією з найбільших в Слобідському мікрорайоні, на ній розташовані три станції метрополітену, зупинки восьмого трамвая і п'ятого трамвая, і автобусні маршрути. На її перетині з Державінськой і Храмової розташована велика зупинка метро під назвою Метробудівників, яка повідомляє червону і зелену гілки.

Саме в цьому районі можна без проблем знайти бюджетні апартаменти від господарів і забронювати або зняти їх з допомогою сервісу Світрент. Ви зможете знайти великий вибір однокімнатних, двокімнатних квартир подобово біля станції Метробудівників за дуже вигідними і доступними цінами. Або ж зняти кімнату в квартирі подобово в кожній із частин Харкова.

Як швидко знайти гідну квартиру в Харкові від власників?

Кожен досвідчений мандрівник знає, що найчастіше фотографії номерів в хостелах і готелях не відповідають дійсності, а ціна досить висока. Набагато зручніше знімати квартиру від власників, адже до них практично не буває претензій по чистоті, хоча складно знайти надійний ресурс з справжніми оголошеннями.

Практично для всіх міст України, включаючи Харків, послуги з пошуку і бронювання в режимі онлайн нерухомості для короткострокової оренди надає сайт Світрент. Тут Ви зможете знайти зняти квартиру недалеко від метро "Метробудівників" або будь-який інший зупинки без посередників і комісій, а також додаткових відсотків за послуги сайту.