Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Лиса Гора Харків квартира на добу

1 пропозиція

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

Лиса гора не в казці, а в Харкові

Всім ще з дитинства знайоме таку назву, як Лиса гора, як вдома різних казкових персонажів. Але насправді, це не тільки вигадана місцевість, але ще і цілком реальний мікрорайон міста Харків, якій розташований в північно-західній його частині. Ця територія дійсно має піднесену форму, яку поділяє на дві вершини яр під назвою Савкін Яр, і по ньому проходить одна з головних вулиць цього житлового масиву – Верхнеудинская. Від центру міста і основних визначних пам'яток Лиса гора відокремлена залізницею, яка з'єднує Харків і Азов. Свою казкову назву цей мікрорайон отримав з-за великої вирубки лісу, який покривав повністю цю гору до початку дев'ятнадцятого століття. Але помічниця, яка володіла цією горою практично повністю продала все дерево на будівництво Успенського собору і інші потреби, та гора практично «облысела», і так її почали називати в народі. Головною визначною пам'яткою Лисої Гори на сьогоднішній день є «Алея Злодійський слави», яка знаходиться на восьмому кладовищі.

Подобова оренда квартир в одному з найбільш оригінальних районів Харкова

Вищевказаний район відрізняється від інших мікрорайонів Холодногірської району в першу чергу своєю цікавою, і місцями міфічної, історією. В цьому районі можна орендувати недорого приватний будинок або квартиру в одній з поширених п'ятиповерхівках від власників. Зробити це дуже зручно за допомогою сайту Svitrent.ua, на якому власники квартир у Харкові публікують свої оголошення. Переглядаючи оголошення на сайті Svitrent.ua Ви можете бути впевненими у тому, що вони розміщені від господарів квартир, і Ви можете орендувати запропоновані варіанти житла без комісій. Це дуже важливо, адже на сьогоднішній день вартість послуг ріелторів та агенств нерухомості коливається від половини вартості квартири на добу до вісімдесяти відсотків. А на Svitrent.ua Вам не потрібно платити відсотки за послуги бронювання або пошуку, і Ви можете зняти квартиру без посередників.

Квартири і будинки на добу на Лисій горі

Для того, щоб знайти саму недорогу квартиру або будинок в Харкові на добу і довше, варто скористатися сайтом Svitrent.ua. тут Ви можете не тільки знайти безпечні оголошення про подобову оренду надвижимости на вулицях Ленінградської, Прикордонної або Осетинської Холодногірської району, але і зв'язатися з автором цих оголошень і уточнити цікавлять деталі оренди. Ми постійно оновлюємо асортимент оголошень, і стежимо, щоб надана в них інформація і фотографії квартир на ніч відповідали дійсності.