Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Харків Київський район

8 пропозицій

400 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 4

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Проживання в Київському районі Харкова: де, як, навіщо і чому

Харків одне з тих міст, які приваблюють людей. На це є свої причини: для когось це поїздка по роботі, хтось мріє вступити до Харківського університету, хтось дізнається культуру України, а хтось їде до друзів. Не важливо чому Ваша дорога лежить сюди, важливо зовсім інше, як Ви проведете час тут, які враження у Вас залишаться і звичайно ж, захочете Ви ще, коли-небудь відвідати це місто.
На все це впливає безліч чинників. Нерозумно стверджувати, що одні важливіше інших, але справедливо буде зауважити, що всі ці фактори впливають як один на одного, так і на всю поїздку.
Ми пропонуємо Вам подбати хоча б про один з них заздалегідь, знявши прекрасні апартаменти, прямо від господаря, в добову оренду. Квартири, надані на нашому сайті, відрізняються комфортністю і домашнім затишком, який здатний принести Вам повноцінний відпочинок.

Історична частина

Найбільший район міста Харкова - Київський, займає основну частину історичного району. Це центральний район, тому тут рекордна кількість пам'ятників і визначних пам'яток, більше половини пам'ятних місць всього міста.
Тут також знаходяться два важливих пам'ятника археологічного значення: скіфське поселення і два курганних могильника.
Незабутня архітектура і природа, затишні вулиці та інше посприяє зануренню в атмосферу Харкова та повідає Вам історію про його створення і розвитку.

Оренда квартир подобово від господарів у Харкові

Зняти апартаменти на добу або більше, прямо від господарів у Харкові завдання не з легких. Звичайно ж, якщо Ви використовуєте для оренди не сайт СвітРент. З нашим порталом весь процес стає в рази легше і набагато приємніше.
Це обумовлено легкістю використання сайту і пошуку добових квартир. Оснащена відмінною системою пошуку, в одну мить, система видає кращі квартири, які можна зняти на добу або більше, виходячи з Ваших запитів.
Оренда житла подобово з нами значить наявність всього необхідного в практично будь-якому місті світу: побутова техніка, меблі, розміщення житла, його зовнішній і внутрішній вигляд, з нами все це під контролем. З підібраних варіантів Ви можете вибрати один або декілька, розглянути їх на детальних фотографіях, прочитати описи і переглянути повний перелік послуг і зручностей, яким оснащено те чи інше житло і вже грунтуючись на всьому побаченому зв'язатися з власником і забронювати бажаний час.
Скориставшись послугами нашого сайту Ви завжди знаєте де і як будете відпочивати, а тобто уникнете прикрих непорозумінь і заощадите час, гроші і нерви