Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Київська подобова оренда біля метро

11 пропозицій

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Доступні квартири для гостей Харкова практично в центрі

Вулиця Шевченка є однією з центральних транспортних магістралей міста, яка веде прямо до Площі Конституції і перетинається з Московським проспектом.

На ній також розташована "Київська" станція метро і безліч зупинок інших видів громадського транспорту. Саме тому тут зручно зупинятися під час короткострокових поїздок в місто, адже Ви одночасно отримуєте і вигідне географічне положення квартири, і затишок справжньої спального району.

На сайті Світрент є великий вибір різного роду нерухомості, в тому числі і кімнат подобово в районі метро Київська, які можна зняти за дуже доступною ціною і не хвилюватися за своє нічлігу. Тут знайдеться варіант розташування на будь-який гаманець, починаючи від квартир вартістю 150-200 гривень і закінчуючи апартаментами класу люкс.

Символ харківського метрополітену і подобова оренда квартир поруч з ним

Станція метро "Київська" в Харкові, яка розташована між "Пушкінській" і "Академіка Барабашова", вважається однією з найкрасивіших і найтемніших.

Її похмурий бароковий стиль, низькі склепіння і освітлення створюють особливу атмосферу, і разом з зупинкою "Спортивній" станція "Київська" вважається символом харківської підземки.

Вона знаходиться на перетині вулиць Шевченка та Матюшенко, розташована недалеко від центру міста. За допомогою сервісу Світрент Ви можете зняти комфортабельну квартиру подобово біля метро "Київська" в Харкові без посередників.

Адже крім того, що ця зупинка є зразком мистецтва метростроения, вона також є важливим транспортним вузлом, за допомогою якого дуже легко і швидко пересуватися по місту.

Оренда квартир на добу метро ківського біля саду Шевченка

Знімаючи квартиру подобово біля метро Київська в Харкові Ви можете розраховувати не тільки на розвинену інфраструктуру, зручну транспортну розв'язку і безпечний спальний житловий масив, а й на зелену зону.

Зовсім поруч від Вас буде знаходиться міський парк Сад Шевченка, який був закладений ще в дев'ятнадцятому столітті і по сьогоднішній день є місце відпочинку городян.

Всі футбольні фанати, які бувають в місті завжди приходять сюди, щоб подивитися на знаменитий пам'ятник футбольному м'ячу. Недалеко від саду є безліч однокімнатних і двокімнатних квартиру, які можна зняти на день або довше недорого.