Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Журавлівка Харків квартира на добу

11 пропозицій

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

450 грн за 1 ніч

вулиця Шота Руставелі 31

Кімнат: 5 Мест: 16

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Затишні квартири для короткострокових поїздок

Харків відомий в першу чергу як місто туристів і наукових співробітників. Щороку сюди приїжджають зітри тисяч молодих людей, підприємців і працівників компаній різного профілю, щоб отримати нову спеціальність, змінити профіль діяльності, або просто підвищити свою кваліфікацію. Дуже рідко для таких поїздок виділяють гуртожиток, і найчастіше компанії знімають квартири для своїх співробітників. Для того, щоб плідно займатися, повторювати матеріал вдома, відпочивати після інтенсивного навчання і знаходиться біля свого місця навчання, найкраще самому підбирати квартиру за допомогою сайту Svitrent.ua. на нашому сайті опубліковано оголошення про подобову оренду виключно від власників нерухомості в різних районах, яку Ви можете зняти на добу або довше. Ви можете орендувати для себе невелику студію в одному зі спальних житлових комплексів або будинок в одному з приватних секторів міста, таких як Журавлівка. З Svitrent.ua дуже зручно підбирати і бронювати житло для поїздок заздалегідь.

Будинки на добу в рекреаційній зоні Харкова

Журавлівка вважається одним із самих старих, красивих і зелених районів Харкова, забудований виключно приватними будинками і дачами. Цей житловий масив знаходиться практично в центрі і має населення більше двадцяти тисяч осіб. Свою назву Журавлівка отримала від назви хутора, який був витягнутий уздовж берега річки Харків, на сьогоднішній день це великий житловий масив, який ділиться на Ближню і Дальню Журавлівку і Рашкину дачу, і розташований на правому березі річки. Основною вулицею Журавлівки є вулиця Шевченка, Журавлевая, Маршала Бажанова, Якіра та інші транспортні артерії, що сполучають центр і приватний сектор. За допомогою Svitrent.ua гості міста можуть орендувати квартиру без посередників біля Журавлівського гідропарку або Харківського інституту. Ми пропонуємо оголошення виключно від господарів, які Ви можете переглядати без комісій.

Переваги Журавлівки і її розташування

Дуже важливим плюсом району Журавлівка є наявність метро, зокрема Салтівській лінії. Від станції метро «Київська» всього пару зупинок до «Історичного музею» і «Героїв праці», на яких знаходяться основні харківські пам'ятки. Журавлівка загалом вважається дуже зеленим мікрорайоном, тут безліч парків, скверів і невеликих гаїв, і кожен будинок практично потопає в зелені. За допомогою Svitrent.ua Ви можете орендувати на день або довше хороший будинок в районі Журавлівки недорого від господарів, і кожен день насолоджуватися природою.