Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Залізничний вокзал Харків

1 пропозиція

360 грн за 1 ніч

вулиця Рилєєва 26

Кімнат: 1 Мест: 2

Залізничний вокзал Харкова - транспортна розв'язка і архітектурний пам'ятник

Харківський залізничний вокзал нічим не поступається Київському і Одеському в плані архітектурного ансамблю та історію створення. Головне будівля була побудована в тисяча вісімсот шістдесят дев'ятого року відомим російським архітектором - Андрієм Тоном, і потім цю будівлю було розширено, модернізовано і реконструйовано. Це пов'язаним з активним розвитком міста і збільшенням припливу поїздів. На сьогоднішній день, першим, що Ви побачите, приїхавши до Харкова на поїзді, буде третє за рахунком будинок залізничного вокзалу, яке було побудовано після закінчення Другої Світової війни замість зруйнованого під час боїв. Харківський вокзал виконаний в стилі ампіру з елементами класицизму, це дуже красиве і велична будівля, яке з першого погляду вражає погляд. Вокзал також знаходиться в центрі міста, і Ви можете зняти недалеко квартиру на добу на за допомогою сайту Svitrent.ua. саме в цьому районі знаходиться відомий Благовіщенський собор, а також безліч інших пам'ятників архітектури. Квартири в районі залізничного вокзалу підійдуть як туристам, так і людям, які приїжджають до Харкова в робочих цілях.

Добова оренда квартир в районі залізничного вокзалу

Практично у всіх великих містах України, в тому числі в Харкові, залізничний вокзал знаходиться в центрі міста, в безпосередній близькості до всіх важливих транспортних розв'язок. Харківський залізничний вокзал має довгу історію і вважається однією з численних пам'яток міста. Крім цього, він знаходиться в центральній частині міста, в якій також розташовано безліч супермаркетів, лікарень, підприємств, а також центральний ринок. Ви можете орендувати квартиру на Московському проспекті або проспекті Гагаріна, які виходять прямо до Центрального Ринку, Залізничного вокзалу та інших важливих об'єктів міста. У пошуку житла в центрі Харкова Вам може допомогти електронний сервіс Svitrent.ua, на якому власники квартири виставляють оголошення про подобову оренду. Зніміть якісну квартиру на добу або довше без посередників і комісій за допомогою якісного сервісу Svitrent.ua.

Квартири біля залізничного вокзалу для туристів

Якщо Ви перший раз плануєте уїк-енд в Харкові для себе і своїх друзів, то варто в першу чергу подумати про Ваше розміщення. Всі важливі пам'ятки Харкова знаходяться в центрі, включаючи залізничний вокзал, знаходяться в центрі, в районі станцій метро «імені Малишева», «Московський проспект» і «Площа Повстання». Саме тому варто шукати квартиру або будинок на добу в центрі, щоб не витрачати час на дорогу і бути поблизу від всіх важливих установ. На сайті Svitrent.ua Ви зможете знайти комфортабельні квартири на день або більше від господарів, без комісій і додаткових відсотків.