Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Історичний музей подобова оренда біля метро

7 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

Квартири біля Харківського зоопарку і станції метро Історичний музей

Харків вважається одним з найбільших міст Східної України, і історично склалося так, що це місто молоді і студентів, в якому безліч вищих навчальних закладів і різноманітних культурних пам'яток і місць.

І тому, якщо Вам випала можливість відвідати цей мегаполіс, то варто задуматися про те, щоб окрім роботи або навчання ще й подивитися головні місцеві визначні пам'ятки, адже в Харкові їх досить багато. Ви можете зняти подобово квартиру біля метро "Історичний музей" у Харкові і бачити з вікна будівля Гаспрома.

Це один з хмарочосів радянського періоду, який згодом стало символом північної столиці. Ви можете знайти комфортабельні квартири з усім необхідним для комфортного проживання, чистою постільною білизною, рушниками та іншими важливими елементами побуту.

Зняти квартиру від господаря в Харкові метро Історичний музей

Зупинка історичний музей є одночасно кінцевою і центральної, так як над нею знаходиться площа Конституції.

Це наступна станція після університету, і вона виходить до вулиць Сумської, Університетської та Бурсацьким спуску. І Ви можете орендувати без комісій і посередників недорогу і чисту квартиру недалеко від цього транспортного вузла. Тут дуже багато місць громадського харчування, магазинів, універмагів, зупинок наземного громадського транспорту, які утворюють прекрасну інфраструктуру.

Вам буде комфортно і безпечно в спальному житловому масиві, але в той же час, Ви будете знаходиться в безпосередній близькості від своєї квартири до політичного центру міста з усіма його державними установами, офісами і бізнес-центрами.

Однокімнатні та двокімнатні квартири від економа до люкса в Харкові

Кожен гість міста Харків може дозволити собі зняти шикарні апартаменти за допомогою сервісу Світрент, так як він пропонує оренду без посередників і без комісій.

Ви зможете підібрати для себе затишну кімнату на добу недорого в Харкові, для того, щоб переночувати перед від'їздом додому, або наприклад, якщо Ви летите з міського аеропорту.

Але якщо Вам потрібно розміститися на кілька днів, то найкраще зняти квартиру від власників біля метро "Історичний музей", так Ви зможете без проблем подивитися всі місцеві визначні пам'ятки, завершити свої справи і відпочити. Ви також зможете домовитися про знижку або додатковому спальному місці з господарем квартири і отримати для себе більше бонусів.