Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Холодна гора Харків квартира на добу

4 пропозицій

360 грн за 1 ніч

вулиця Рилєєва 26

Кімнат: 1 Мест: 2

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

Незвичайний мікрорайон в Харкові

Історична місцевість на перетині Ленінського та Жовтневого районів називається Холодною горою, і це не простонародне назва, а задокументований факт. Цей житловий масив межує на сході з великою залізною дорогою, яка веде до центрального харківського вокзалу. Існує безліч міфів і легенд щодо виникнення назви, одна з яких говорить про знаменитого місцевого жителя на ім'я Холод, який у давнину проживав у цій місцевості. Але вчені більше схиляються до тієї гіпотези, що це місце просто перебуває на піднесенні і завжди більше обдувається вітром, за що і було названо Холодною горою. Саме в цьому мікрорайоні в дев'ятнадцятому столітті жив відомий російський письменник Віссаріон Белінської, який деякий час творив в Харкові. За допомогою сайту Svitrent.ua гості міста можуть оселитися на тій же вулиці, на якій жив відомий літератор, знявши квартиру від власників на добу. Ми пропонуємо великий вибір оголошень про подобову оренду квартир у мікрорайоні Холодна гора, які Ви можете переглядати і бронювати без комісій.

Особливості розташування Холодної гори

З центральної частини Харкова Холодна гора з'єднана Холодногірсько-заводської лінією метрополітену, і станція «Холодна гора» була практично однією з перших станцій метро в місті. Раніше ця місцевість була повністю покрита лісами і зеленими насадженнями, але з розвитком міста та інфраструктури, частина дерев довелося вирубувати. Але до сьогоднішнього дня на території мікрорайону знаходиться великий і красивий парк «Юність», де люблять гуляти не тільки туристи, а й місцеві жителі. Серед пам'яток Холодної гори також можна відзначити православний храм Озерянська церква, що знаходиться на вулиці Полтавський Шлях, і вважається одним з найкрасивіших в Харкові храмів.

Де поселитися недорого в Харкові?

Дуже часто туристи, плануючи свою подорож шукають районі з недорогим житлом, які були б недалеко від центру. Холодна Гора є саме таким районом Харкова, адже цей житловий масив практично безпосередньо з'єднаний з центром з допомогою лінії метрополітену. За допомогою сайту Svitrent.ua Ви можете орендувати квартиру на день або довше на вулиці Полтавський Шлях, що також прямо веде до центру, або більш тихою Іллінської, Соціалістичної, холодногірській вулицях, які знаходяться біля вигідних транспортних розв'язок. Ми пропонуємо відмінну нерухомість від господарів, яку ви можете не тільки шукати і переглядати на нашому сайті, але ще й бронювати для своїх майбутніх поїздок в районі Холодної гори.