Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово ХНУ імені В. Н. Каразіна Харків

6 пропозицій

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8

ХНУ ім. Каразіна є найкращим навчальним закладом Харкова

Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна є одним з найстаріших і авторитетних навчальних закладів в східній Європі, яке було створено ще в восьмисот році минулого тисячоліття. За весь час існування то навчальний заклад підготував понад сто тисяч фахівців в самих різних сферах наукового життя. Будівля, корпусу і факультети університету розкидані по всьому місту, але головний корпус знаходиться на площі Свободи, а його архітектором був той же майстер, що і проектував будівлю Держпрому. Для того, щоб орендувати квартиру на день або більше в безпосередній близькості від головного корпусу університету ім. Каразіна, Вам варто відвідати сайт Svitrent.ua. Тут можна здійснювати пошук не тільки за допомогою фільтрів і системи пошуку, але також і вибираючи потрібний району на карті, це дуже зручно, якщо Ви шукаєте квартиру або будинок на добу на певній вулиці.

Квартири і будинки на добу для освітніх поїздок

Харків називають містом студентів з-за того, що тут знаходяться найпрестижніші навчальні заклади в країні, наприклад юридична академія імені Ярослава Мудрого, а також Національний університет ім. В.Н. Каразіна. Ці вищі навчальні заклади дуже часто проводять всілякі семінари, конференції, презентації та інше, і тому сюди часто приїжджають студенти з інших міст України та Європи. Крім цього, приблизно два рази на рік до Харкова з'їжджаються студенти. Які навчаються на заочному відділенні в усіх навчальних закладах Харкова. В цей час в місті справжній бум нерухомості, адже кожному потрібно орендувати недорогу, але гарну квартиру ближче до свого навчального закладу. Для того, щоб не залишитися без квартири в останній момент, варто забронювати її заздалегідь за допомогою сайту Svitrent.ua. ми допоможемо Вам знайти затишну квартиру неподалік від університету і зняти її на день або більше без посередників і комісій. Таким чином, Ви зможете заощадити гроші на послугах ріелтора і спокійно вчитися в комфортабельних умовах.

Університет ім. Каразіна - центр наукового життя Харкова

Національний харківський університет приймає студентів з усього світу, в тому числі з Південної Африки і Сомалі. Тут завжди проходять наукові конференції, практичні виставив, форуми та інші заходи для молодих і амбітних студентів з усієї країни. Приймаючи таке велика кількість гостей, університет підвищує свій авторитет і рівень акредитації. І якщо Ви берете участь в одному з наукових або громадських заходів університету, і шукаєте квартиру для короткострокової поїздки в місто, то сайт Svitrent.ua ідеально для Вас підходить. Тут Ви зможете знайти і орендувати квартиру від власників, без комісій і посередників.