Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Героїв праці подобова оренда біля метро

1 пропозиція

400 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 4

Двокімнатні і однокімнатні квартири-студії на добу недорого

Де б Ви не бажали зняти апартаменти - в самому центрі Харкова або на околиці, сайт Світрент забезпечить для Вас найнижчу ціну і самі гнучкі умови проживання.

Цей сервіс пропонує великий вибір житла різного рівня і класу та гарантує безпеку кожного оголошення. Різноманітні послуги багатофункціонального сервісу Світрент по оперативному пошуку і онлайн бронювання житла надаються без комісій і відсотків, тобто абсолютно безкоштовно.

Сайт не стягує додаткові відсотки за електронне оформлення і обробку заявок на бронювання, а також інші функції. Вас чекає великий вибір квартир і приватних будинків в Харкові, в там числі недалеко від станції метро "Героїв праці" та інших великих транспортних розв'язок. І Ви також можете бути впевненими в надійності кожного доданого оголошення і варіанти.

Квартири від 150-200 гривень до класу люкс в спальних районах Харкова

В такому великому і розвинутому місті як Харків можна знайти абсолютно різні варіанти для розміщення від невеликих сімейних квартир від 150-200 гривень до люксових розкішних апартаментів з видом на центральні вулиці.

Ви також можете знайти і зняти кімнату подобово в Харкові в районі метро "Героїв Праці" або в будь-якому іншому спальному житловому масиві. За допомогою Світрент Ви можете отримати доступ до великої бази оголошень від власників житла, а також зв'язатися з ними без посередників і без комісій, що значно спрощує процес оренди.

На сьогоднішній день це сайт є лідером в сфері короткострокової оренди не тільки в таких великих містах, як Харків, на також і в менш великих населених пунктах, і тому його вибирають тисячі відвідувачів щодня, залишаючи вдячні відгуки і рецензії.

Квартири подобово в спальному мікрорайоні Харкова

Сайт Світрент гарантує своїм клієнтам найприємніші і вигідні ціни на самі різні види нерухомості для короткострокової оренди.

На цій електронній сторінці є великий вибір об'єктів для Вашого розміщення під час поїздки до Харкова і інших міст України, і Ви, наприклад, можете зняти квартиру подобово біля станції метро "Героїв Праці" в Харкові. Це відмінний варіант для розміщення під час відрядження або навчальної поїздки для підвищення кваліфікації, коли Вам потрібно спокійне місце, щоб позайматися і / або відпочити, і Ви не плануєте кожен день відвідувати ресторани, а хочете купувати продукти і готувати вдома.

Житло від власників - це завжди затишне місце з домашньою обстановкою, де Ви точно зможете повноцінно розслабитися.