Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Данилівка Харків квартира на добу

1 пропозиція

400 грн за 1 ніч

вулиця Героїв Праці 10

Кімнат: 1 Мест: 4

Данилівка – провінційний район Харкова

Велика Данилівка знаходиться в північно-східній частині міста, і є районом з великою і цікавою історією. Цей житловий масив за великим рахунком забудований малоповерховими будинками, які примикають до окружної автомобільної дороги. Назва Данилівка носить і макрорайон Харкова, який складається з забудов і приватного дачного сектора, і наближений населений пункт. Населення житлового масиву складає всього п'ять тисяч чоловік, що є мізерно малою цифрою для такого густозаселеній міста як Харків. На таке населення також є плюсом, адже це один із самих тихих і безпечних житлових масивів, який розташований на березі найбільшої річки міста – Харків. Данилівка територіально входить до складу Київського району, і межує з окружною дорогою, ближніми населеними пунктами і двома районами: Сосновий бір і Піски. Цей житловий масив може похвалитися такими пам'ятками, як Свято-Покровська церква, обласний Будинок ляльок і найбільша в місті лісництво.

Переваги сайту Svitrent.ua для подобової оренди в Данилівці

З допомогою електронного ресурсу Svitrent.ua кожен може зняти квартиру чи будинок на добу в районі Данилівки без посередників. На цьому сайті кожен день оновлюється база оголошень, і відвідувачі можуть керувати такими варіантами за допомогою особистого кабінету, бронюю нерухомість заздалегідь, або зв'язавшись з власниками. Зніміть квартиру на день на вулиці Паризької Комуни, Леся Сердюка, Басейнів, Кромской або Нагірній, і Ви зможете не тільки заощадити свої особисті кошти, але й отримати комфортабельні апартаменти на час своєї короткострокової поїздки в Харків. На Svitrent.ua Ви всього за кілька хвилин зможете знайти підходящий варіант апартаментів для себе чи своєї сім'ї, і орендувати його без комісій від господарів.

Транспортне сполучення Данилівки з центром та іншими районами міста

Незважаючи на те, що через Данилівку не проходять тролейбусні лінії і тут немає станції метро, звідси досить просто доїхати до будь-якої частини міста. Це можливо завдяки розвиненій системі маршрутних таксі, які довозять місцевих жителів і гостей міста до найближчої станції метро – Героїв Праці, або до автостанції місцевого значення – Лісопарк, а також у різні райони і житлові масиви. У Великій Данилівці дуже вигідно знімати квартиру чи будинок на добу, так як тут можна знайти хороші, але головне, недорогі варіанти безпосередньо від власників. І якщо Ви зацікавилися подобової орендою житла в цій місцевості, можете ознайомитися з пропозиціями на сайті Svitrent.ua.