Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Ботанічний сад подобова оренда біля метро

2 пропозицій

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Великий вибір нерухомості для короткострокової оренди біля Ботанічного саду Харків

Двадцять сьома станція харківської підземки належить до Олексіївської лінії і вважається однією з найкрасивіших. Вона дуже вдало розташувалася між станціями Наукової і 23 Серпня і це практично центральна частина міста.

Станція виходить до проспекту Науки, Сажин яру, а також до зеленої зони на кордоні Павлова Поля. Так, як ця зупинка знаходиться в дуже вдалому місці, то тут зручно зняти квартиру на добу у Час поїздок до Харкова, тому що можна без проблем дістатися до центру міста, а також інших важливих об'єктів. За допомогою Світрент можна зняти квартиру подобово біля станції Ботанічний сад, а також в інших районах міста. Ви зможете знайти житло на вулицях Отакара Яроша, Сергія Єсеніна, Мінської, і з них однаково зручно спускатися до метрополітену, так як саме тут є безліч виходів на вулицю і до зупинок наземного транспорту.

Бюджетні та комфортабельні квартири подобово метро Ботанічний сад

Головною перевагою того, щоб зупинятися біля метро, ​​є можливість добиратися в різні частини міста. Так, Ви можете, наприклад, зняти квартиру подобово біля станції Ботанічний сад в Харкові, і без проблем їздити на інший кінець міста, не витрачаючи при цьому дуже багато часу на своє пересування.

Наявність такого швидкого транспорту дає можливість заощадити на житло, і зняти квартиру від 150-200 гривень в спальному житловому масиві замість центру міста в якому в основному пропонуються апартаменти класу люкс.

Шостий мікрорайон, зокрема, вулиці Новгородська, Мінська та інші має дуже вигідне розташування та інфраструктуру, і тут можна знайти найрізноманітніші варіанти бюджетних однокімнатних і двокімнатних квартир на добу недорого, як для великої компанії, так і для однієї людини.

Зупиніться на ніч в зеленому екологічному районі міста Харків

Якщо Ви плануєте провести в північній столиці України не одну ніч, а кілька днів, то краще підібрати хороший район для розташування, щоб комфортно провести час, і відпочити.

У самому місті розташовано дуже багато заводів і фабрик, які кожен день викидають в повітря відходи, забруднюючи при цьому простір навколишніх будинків.

Але якщо орендувати апартаменти недалеко від Ботанічного саду, то ви практично не помітите цього згубного впливу. Велике того, на Світрент є дуже багато варіантів кімнат подобово в місті недалеко від цієї зеленої зони, а також невеликих студій для пари або однієї людини.