Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Благовіщенський кафедральний собор Харків

6 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

Московський проспект 12

Кімнат: 1 Мест: 2

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

Благовіщенський кафедральний собор - другий символ Харкова

Багато туристів і гості Харкова дізнаються це місто в першу чергу по його головної визначної пам'ятки - Благовіщенському собору. Це кафедральний собор української православної церкви, який належить до московського патріархату. Цей історичний пам'ятник має більше чотирьох сотень років в своїй історії і був побудований одночасно з Миколаївської та Різдвяної церквами. Храм виконаний в традиційному для українських церков стилі і має трикутну форму з окремою дерев'яною дзвіницею. Весь комплекс храму обнесений плетеним парканом замість металевої огорожі і відрізняється яскравими декоративними елементами. Благовіщенський собор знаходиться в самому центрі Харкова поруч з центральним ринком і вулицею Полтавський Шлях. Саме в цьому районі можна недорого зняти квартиру або будинок на добу за дуже вигідною ціною за допомогою сайту Svitrent.ua. На нашому сайті представлені оголошення безпосередньо від власників, які Ви можете переглядати абсолютно безкоштовно.

Пам'ятник історії в сучасному центрі Харкова

У порівнянні з іншими містами України, такими як Львів і Одеса, Харків не відрізняється великою кількістю архітектурних та культурних пам'яток. Це сучасний і дуже швидко розвивається місто, основна увага в якому приділяється будівництву фабрик, заводів і кращих навчальних закладів. Але після проведення в дві тисячі дванадцятому році Європейського кубка з футболу в Україні, до Харкова все частіше і частіше приїжджають туристи з Європи та Азії. Насправді між житловими будинками, бізнес центрами та магазинами приховано безліч пам'яток, які відкривають не з першого погляду на місто, а скоріше з часом. Однією з головних визначних пам'яток є Благовіщенський кафедральний собор, який знаходиться неподалік від центру і тут часто можна зустріти туристів з фотоапаратами. На сайті Svitrent.ua можна знайти безліч пропозицій про подобову оренду квартир безпосередньо від господарів. За допомогою нашого сервісу Ви можете зняти квартиру в центрі Харкова без посередників і комісій.

Православний храм у візантійському стилі в самому серці Харкова

Благовіщенський собор є одним з найбільш вражаючих і масивних православних храмів в Харкові, та й у всій Україні. У його архітектурної композиції переплелися елементи візантійського стилю і пізнього бароко, яке в той же час відображає оригінальний стиль російських романських храмів. На тлі модерного стилю, що оточують собор, будівель Благовіщенський собор здається ще величніше і екстравагантніше. Ви можете зняти квартиру на день або більше з видом на цей пам'ятник архітектури, але в той же час недалеко від центру міста. Наш сайт не стягує комісій за свої послуги і працює без посередників.