Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Архітектора Бекетова подобова оренда біля метро

6 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Квартири подобово на вулицях Дарвіна, Пушкінській та інших в районі метро Архітектора Бекетова

Вулиця Дарвіна є однією з найкрасивіших в місті, на ній розташований знаменитий будинок № 17, який був побудований самим академіком Архітектора Бекетовим, в чию честь і названа відповідна зупинка підземки.

Крім цього, на цій вулиці розташований будинок Архітекторів, міська студентська поліклініка та багато житлових будинків, які самі по собі є пам'ятками архітектури. Якщо Дарвіна вважається більш культурної і романтичною вулицею, то другий за важливістю після Сумській є Пушкінська, яка з'єднує площу Конституції з Журавлівського спуском і виходить до метро Архітектора Бакетова.

Ви можете без проблем знайти житло на цих транспортних артеріях за допомогою Світрент, або ж на інших площах і проспектах міста, які розташовані недалеко від Академіка Бекетова. Вартість житла в цій місцевості починається від 150-200 гривень і доходить до люкс.

Зняти квартиру або будинок на ніч в районі метро Архітектора Бекетова

Нагорний район вважається центральною частиною Харкова, і через нього проходить Олексіївська лінія метрополітену, на якій і розташована станція Архітектора Бекетова. Це одна з найстаріших і найкрасивіших зупинок підземки, яка в цей же час є і важливим транспортним вузлом.

Вам буде набагато зручніше і вигідніше зняти квартиру подобово біля станції Архітектора Бекетова в Харкові, ніж платити за номер в одному з місцевих готелів.

Адже так, Ви зможете мати власну кухню, пральну машину та інші важливі під час короткострокової поїздки зручності. На Світрент є великий вибір однокімнатних, двокімнатних квартир на добу від власників недорого саме в районі метро Архітектора Бекетова.

В апартаментах з цього сайту Вас чекає ідеальна чистота, побутова техніка та меблі, і, крім цього дуже затишна обстановка, яка дуже важлива для якісного і повноцінного відпочинку.

Кращі варіанти нерухомості для короткострокової оренди на центральних площах і проспектах Харкова

Якщо Ви шукаєте дійсно якісні апартаменти для того, щоб зупинитися на будинок або на тиждень, то сайт Світрент ідеально підійде для цього.

Поряд з зручністю і швидкістю використання цей електронний ресурс пропонує своїм клієнтам великий вибір, дійсно, якісного житла, яке можна орендувати від власників, домовившись про це в режимі онлайн. Дуже важливо, що відвідувачі можуть ознайомитися з детальними фотографіями, описом зручностей, а також правилами проживання відразу.

Тому після приїзду в місто Вас не очікуватиме неприємний сюрприз у вигляді радянських шпалер або зламаних меблів. Ви можете спокійно бронювати кімнату подобово в Харкові в районі зупинки Архітектора Бекетова і бути впевненими в її чистоті і комфортності.