Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Олексіївська подобова оренда біля метро

5 пропозицій

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

599 грн за 1 ніч

Матюшенко 7

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

1300 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Квартири на добу в Індустріальному районі Харкова

Харківський метрополітен дуже швидко розвивається і росте, тут постійно будуються нові станції та зупинки, поліпшуються старі. Адже це один з найзручніших способів пересування по місту, який, крім усього іншого, є і найшвидшим.

Наприклад, в дві тисячі десятому році була відкрита двадцять дев'ятий станція Олексіївська, яка розташована на однойменній лінії. Ця зупинка підземки дуже вигідно вписалася між станціями 23 Серпня і Перемога. У цьому районі безліч житлових багатоповерхових будинків, які відразу ж зросли в ціні через появу такого вигідного і зручного транспорту.

Тут можна орендувати квартири на добу від власників за допомогою Світрент. На цьому сайті є безліч оголошень, за допомогою яких Ви можете всього за кілька хвилин ознайомитися з пропозицією і зняти квартиру подобово в Харкові біля метро Олексіївська.

Кімнати і дешеві квартири подобово в Харкові біля метро "Олексіївська"

У таких спальних районах, як Індустріальний можна дуже легко знайти доступне житло для короткострокової поїздки, особливо якщо шукати на сайті Світрент. За допомогою цього сервісу можна знайти однокімнатну або двокімнатну квартиру на добу від господарів недорого.

Тут є безліч доступних варіантів для бюджетної поїздки, які не тільки недорого коштують, але в них є всі необхідні меблі і техніка для комфортного проживання великої компанії або однієї людини.

І навіть якщо Ви подорожуєте втрьох, але знайшли ідеальну однокімнатну квартиру, то можливо зв'язатися з власником, щоб домовитися про наявність додаткового спального місця за окрему плату. І, крім цього, можна попросити про знижку, якщо Ви зібралися знімати житло тиждень і довше.

Бюджетні та елітні квартири для тих, хто приїжджає у відпустку або відрядження

Багато сайтів позиціонують себе, як сервіси з доступним житлом, але коли починаєш дзвонити по, зазначеним в оголошенні про здачу квартир номерам, то виявляється, що це посередники, ріелтори або агенти. І за рахунок комісій подібним третім особам вартість апартаментів зростає в півтора рази, а іноді і вдвічі.

Але на Світрент Ви зможете знайти квартиру подобово біля метро Олексіївська та інших станцій в самих різних цінових категоріях. Тут є велика кількість дорогих варіантів, наприклад, в житловому масиві Молодіжний, але і квартир від 150-200 гривень і кімнати подобово в районі метро Олексіївська.