Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Олексіївка Харків квартира на добу

3 пропозицій

500 грн за 1 ніч

проспект Науки 39

Кімнат: 2 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

Квартири і будинки в приватному секторі Олексіївки

Багато гостей Харкова та інших великих міст України, які подорожують зі своєю сім'єю, просто великою компанією друзів або співробітників, стикаються з проблемою маленького вибору великих квартир або будинків для подобової оренди. В основному агенти нерухомості пропонують маленькі студії або двох-трьох кімнатні квартири, а якщо і є один-два варіанти будинків у приватному секторі, то вони коштують дуже дорого. Для того, щоб вирішити цю проблему, найкраще скористатися сайтом Svitrent.ua, на якому опубліковано оголошення про подобової оренди нерухомості від власників. На нашому сайті Ви зможете не тільки знайти хороший варіант приватного будинку на добу, але ще й орендувати його без посередників, і відповідно без комісій. Найбільший приватний сектор у місті розташований в районі Олексіївки, житлового масиву на північному заході міста. Це історична частина Харкова, по якій протікає річка Олексіївка.

Трохи про район Олексіївка

Незважаючи на те, що Олексіївка знаходиться досить далеко від центру міста, вона має вигідне розташування, так як межує з важливими індустріальними об'єктами. Олексіївка знаходиться на водному розділі двох найбільших річок: Олексіївки і Лозовенькой, і розташована недалеко від харківської Окружної дороги. Цей мікрорайон в основному забудований багатоповерховими будівлями радянського періоду, і також тут досить великий приватний сектор. З центром Харкова цей житловий масив з'єднаний нової і дуже сучасною лінією метро, яка була запущена всього п'ять років тому і з допомогою, якої до центру можна дістатися всього за пару десятків хвилин. З появою метро подобова оренда апартаментів у цьому мікрорайоні значно подорожчала. Але в Олексіївці можна зняти недорого хорошу нерухомість від власників з допомогою електронного ресурсу Svitrent.ua.

Основні транспортні артерії віддаленого мікрорайону Харкова

Вигідніше орендувати квартиру на одній з найбільш широких вулиць Олексіївки, що з'єднує її з центром та іншими районами. Це в першу чергу вулиця Сумська, Дерев'янко, проспект Леніна та інші бульвари і проспекти, на яких знаходяться вигідні транспортні розв'язки, і також є вся необхідна для комфортного життя інфраструктура. За допомогою Svitrent.ua гості північної столиці України можуть зняти хороше житло на день або довше безпосередньо від господарів. Ми пропонуємо в першу чергу високоякісний сервіс і широкий вибір оголошень від власників, які оновлюються щодня. Відвідувачі можуть не тільки переглядати оголошення, але і бронювати житло для своїх майбутніх поїздок.