Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Академіка Барабашова подобова оренда біля метро

9 пропозицій

950 грн за 1 ніч

Московський проспект 27/1

Кімнат: 3 Мест: 5

500 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

Лазневий провулок 2

Кімнат: 2 Мест: 4

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

700 грн за 1 ніч

вулиця Гоголя 2А

Кімнат: 1 Мест: 3

1100 грн за 1 ніч

проспект Юрія Гагаріна 43/1

Кімнат: 2 Мест: 4

600 грн за 1 ніч

провулок Воробйова 9/11

Кімнат: 1 Мест: 4

1059 грн за 1 ніч

вулиця Алчевських 20/22

Кімнат: 3 Мест: 6

Де найкраще знімати квартиру на ніч в Харкові?

Якщо Вам потрібно провести в північній столиці України всього одну ніч, то варто шукати таке місце для ночівлі, щоб воно знаходилося недалеко від транспортних вузлів і до нього було зручно дістатися. Так, якщо Ви, наприклад, з ранку повинні їхати на поїзд, то Вам не доведеться довго шукати дорогу або зупинку.

Найкраще знімати квартиру подобово в Харкові в районі метро Академіка Барабашова, так як одне одночасно знаходиться недалеко від центру, але з його допомогою можна дуже легко і швидко дістатися до авто або залізничного вокзалу. Ця зупинка підземки дуже зручно розміщена між станціями "Академіка Павлова" і "Київської" і має виходи до Амурської вулиці.

Тут є дуже багато спільних житлових масивів, в яких можна знайти за допомогою сервісу Світрент однокімнатну, двокімнатну квартиру на добу недорого або маленьку студію.

Комфортабельні квартири в Харкові на ніч і довше

Так як на Світрент є можливість шукати житло за допомогою фільтрів, то Ви можете спочатку визначитися з районом проживання і іншими параметрами житла, а вже потім починати шукати. Всі апартаменти, які представлені в каталогах пропонуються виключно їх власниками, і кожен господар, який здає своє власне житло намагається зробити його максимально комфортним для гостей.

В орендованому будинку Ви не знайдете пилу, плям на рушниках, іржі у ванні і інших недоліків, натомість Ви отримаєте гостинний прийом, безліч порад про те, який транспорт краще і використовувати та іншої важливої ​​інформації.

На Світрент можна зняти кімнату подобово або знайти квартиру від 250, 300 гривень до люкс в Харкові.

Оренда квартир від власників метро Академіка Барабашева

Багато досвідчені мандрівники, займаючись пошуком затишній і недорогої квартири для оренди подобово від власників, напевно стикалися з безліччю проблем пов'язаних з недостовірністю оголошень, шахрайством в Інтернеті.

Особливо це стосується нерухомості в такому великому місті, як Харків, в який кожен день приїздять сотні туристів. На сайт Світрент допоможе уникнути зайвого клопоту і зняти гідну квартиру подобово в районі метро Академіка Барабашева в Харкові, а також в інших частинах міста.

Тут Ви знайдете дуже великий асортимент варіантів з різними цінами і рівнем комфортності, а також зможете ознайомитися з детальними фотографіями і описом квартир і зв'язатися з їх власниками без посередників і комісій.