Фільтр
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Аеропорт Харків квартира на добу

0 пропозицій
Немає результатів.

Харківський аеропорт та його особливості

На відміну від великих аеропортів в інших містах України, харківський знаходиться в межах міста, хоча і приймає міжнародні рейси цілодобово. Це європейський повітряний вокзал, який обладнаний у відповідності з останніми вимогами і стандартами, що називається «Міжнародний аеропорт Харків». Він розташований на Аерофлотській площі, по вулиці Ромашкиной, практично в дванадцяти кілометрах від центру. Харківський аеропорт щороку приймає більше мільйона пасажирів зі всього світу, а в дві тисячі восьмому році він навіть став знімальним майданчиком, і тут була побудована величезна дерев'яна декорація для фільму. До проведення Європейського кубка з футболу мікрорайон біля аеропорту був приведений в порядок, тут були покращені дороги, побудовані нові супермаркети і аптеки. І тому, вартість подобової оренди житла значно зросла. Для того, щоб зняти на ніч квартиру або будинок в районі Аерофлотській площі, краще всього скористатися сайтом Svitrent.ua.

Комфортабельні квартири для туристів

Неподалік харківського аеропорту дуже зручно знімати житло для короткострокових туристичних та робочих поїздок. По-перше, в цьому районі можна також взяти машину в оренду, підстригтися, купити продукти і знайти безліч інших важливих для життя установ. По-друге, в цьому мікрорайоні дуже вигідна транспортна розв'язка, тому можна швидко пересуватися містом за допомогою громадського транспорту. Харківський аеропорт знаходиться недалеко від проспекту Гагаріна –головної транспортної артерії Харкова, яка з'єднує спальні мікрорайони з центром. На сайті Svitrent.ua можна знайти пропозиції про подобової оренди нерухомості на вулицях Несторовой, Стартової, Аерофлотській, а також прилеглих до аеропорту проспектах та бульварах. Ми пропонуємо своїм клієнтам найрізноманітніші оголошення від хазяїв недорого.

Недорогі квартири з вигідним місцем розташування

Для того, щоб мати можливість швидко дістатися до центру в якості необхідності або будь-якого іншого району, найкраще орендувати житло на сайті Svitrent.ua. Ми пропонуємо оголошення про подобову оренду від власників нерухомості в спальних мікрорайонах Харкова, таких як аеропорт. Ви можете самостійно зв'язатися з власником нерухомості через наш сайт, та обговорити цікаві питання проживання, або ж відразу забронювати квартиру на день або довше. В районі повітряного вокзалу або в житлових комплексах поблизу можна знайти недорогі апартаменти на добу з дуже вигідним місцем розташування. І орендувати цю нерухомість без посередників.