Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

23 Серпня подобова оренда біля метро

3 пропозицій

850 грн за 1 ніч

вулиця Данилевського 19

Кімнат: 2 Мест: 4

671 грн за 1 ніч

вулиця Сергія Єсеніна 10

Кімнат: 1 Мест: 2

975 грн за 1 ніч

вулиця Бориса Чичибабіна 1

Кімнат: 4 Мест: 8

Кімнати подобово в Харкові біля метро 23 серпня

Багато людей, які збираються відвідати таке велике місто, як Харків вважають, що зняти квартиру в ньому практично нереально, так як це дуже дорого. Але мало хто знає, що ліжко-місце в хостелі обійдеться не набагато дешевше, але буде набагато незручно, ніж скажімо окрема кімната подобово.

Адже за допомогою сервісу Світрент можна знайти пристойну кімнату від господарів подобово і орендувати її на потрібний період. Також на цьому сервісі є великий вибір бюджетного житла, наприклад, квартир від 150-200 гривень до люкс.

Крім цього, цей сервіс не співпрацює з посередниками, тому гарантує подобово оренду без ріелтора, агента і відповідно - відсотків або комісій. Таким чином, Ви не тільки зможете зупинитися в гідних апартаментах на ніч або на день, але і заощадити пристойну суму грошей зі Світрент.

Нерухомість подобово в районі метро 23 серпня

Двадцять восьма станція харківського метрополітену знаходиться в безпосередній близькості від Центрального парку культури і відпочинку, над яким можна покататися на унікальній підвісній дорозі.

Також на однойменній вулиці проходить дванадцятий тролейбус і інший наземний транспорт, який утворює тут дуже вдалий транспортних вузол. За допомогою сайту Світрент Ви можете знайти двокімнатні і однокімнатні варіанти житла на добу недорого в цьому мікрорайоні і орендувати їх без посередників і комісій.

В асортименті є великий вибір квартир-студій та інших апартаментів подобово від господарів, які можна забронювати в режимі онлайн. Це один з кращих мікрорайонів Харкова для пошуку житла на короткостроковий період або подобово.

Станція метро 23 Августа і подобова оренда житла в цьому районі

У дві тисячі четвертому році на вулиці двадцять п'ятого серпня була відкрита двадцять восьма станція харківського метрополітену, яка отримала однойменну назву. Таку честь ця дата заслужила завдяки подіям, які відбулися саме в цей день, але в далекому сорок п'ятому році.

Знаючи рік нескладно здогадатися, що мова йде про звільнення Харкова від фашистських загарбників, саме тому на вулиці з такою назвою і біля метро знаходиться дуже багато пам'яток, а саме воїну-визволителю, а також знаменита Алея Слави, на вході в яку розташувалися дві бойові гармати .

Також на місцевих сквером проходить канатна дорога, яка є місцевою визначною пам'яткою. Ви можете зняти квартиру подобово біля станції 25 серпня в Харкові за допомогою сервісу Світрент.