Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Іжевськ

8 пропозицій

880 грн за 1 ніч

Промышленная улица 31

Кімнат: 1 Мест: 3

1100 грн за 1 ніч

Пушкинская улица 130

Кімнат: 1 Мест: 2

1100 грн за 1 ніч

Пушкинская улица 130

Кімнат: 1 Мест: 2

572 грн за 1 ніч

Воткинское шоссе 98

Кімнат: 1 Мест: 4

528 грн за 1 ніч

улица Гагарина 23

Кімнат: 1 Мест: 4

572 грн за 1 ніч

Воткинское шоссе 8

Кімнат: 1 Мест: 3

792 грн за 1 ніч

Пушкинская улица 130

Кімнат: 1 Мест: 4

Оренда квартир подобово в Іжевську від господаря

На даний момент, існує досить велика кількість альтернатив проживання у готелі, а адже саме готель - перше, що спадає на думку плануючи подорож. Найпопулярнішою і привабливою є - подобова оренда квартири або будинку від господаря. Якщо, проживаючи в готелі, за досить високу ціну, Ви отримуєте типовий номер, то знімаючи квартиру за ціну хостела Ви отримуєте на додаток безліч дрібниць, здатних зробити проводження в іншому місті приємніше. Однією з таких дрібниць, також є самітність, Вас не турбуватиме обслуговуючий персонал. Вибираючи місце проживання під час поїздки на добу або більше, вибирайте тільки комфорт і затишок, а ми Вам у цьому допоможемо.

Квартири в подобову оренду від господарів Іжевську

Столиця Удмуртської Республіки - Іжевськ - «збройова столиця", "Уральський Петербург», сьогодні розвинений культурно, архітектурно і в багатьох інших планах. Все це, прийшло до нього порівняно недавно, адже довгий час Іжевськ вважався заводським містом. Мабуть, найвідоміша споруда міста - монумент «Дружби народів». Крім цього, в місті також є «Арсенал», що як би підтверджує його статус в ролі «збройової столиці». У місті варто також: відвідати унікальний музей М.Т. Калашникова, побачити пам'ятник пельменю, послухати музичний фонтан на центральній площі міста, в дусі кращих весільних традицій Іжевська закинути букет квітів прямо на роги лося (статуї), відвідати музей під відкритим небом Лудорвай і багато іншого. Підбиваючи підсумки, варто сказати, що тут не згадана навіть мінімальна частина того, що можна побачити і відчути, опинившись в Іжевську, тому ми бажаємо Вам самостійно розкрити це місто, і насолодитися результатом.

Де зняти подобово квартиру в Іжевську від господарів

Мало хто знає, що саме апартаменти, які ми орендуємо на добу або більше, збираючись у поїздку - ключ, або іншими словами, запорука, гарного враження і хороших спогадів. Квартири, розміщені на нашому порталі, можуть послужити Вам хорошу службу також у плані їх місця розташування. Для того, щоб знайти і зняти ідеальні для Вас апартаменти, варто просто ввести початкові дані пошуку, і сайт сам підбере варіанти, які максимально підходять заданим параметрам. Ми хочемо, щоб не тільки час, який Ви проведете в квартирі в іншому місті, але й процес пошуку були приємними. Адже наше завдання - Ваш комфорт і затишок у всьому, що стосується проживання в поїздках, і ми хочемо, щоб Ви знали, що портал «Світрент» стане надійним компаньйоном у будь-якій поїздці