Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Івано-Франківськ

3 пропозицій

390 грн за 1 ніч

Ветеранів 6 а

Кімнат: 1 Мест: 2
+3809365546...

400 грн за 1 ніч

вулиця Чорновола 153

Кімнат: 1 Мест: 2

300 грн за 1 ніч

набережна Василя Стефаника 38

Кімнат: 1 Мест: 4

Івано-Франківськ: житло на добу

Сказати, що у Івано-Франківську та області невимовна словами природа - не злукавити ані долі. Саме тут, на кордоні із Закарпатською областю біліють вершини Говерли. Є у краю і свої неофіційні Сфінкси - групи скельних останців, більш відомі як Скелі Довбуша, іноді називають Карпатськими Сфінксами за їх дивну форму. 
Окрім пам'ятників природи, туристу варто звернути увагу на архітектурні пам'ятки. Відомий замок Потоцьких, розташований у Івано-Франківську датується XVII століттям, частково відреставрований, але їхати любоватися їм треба якомога скоріше, основні частини поступово становляться руїнами. Ще одна будівля, пов'язана із сімейством Потоцьких - костьол Невинного Зачаття Діви Марії, був збудований як усипальниця. Сьогодні там приймають відвідувачів у якості гостей Музею мистецтв Прикарпаття. Примітний також і Музей Писанка, єдиний у світі, де сотні експонатів - це розмальовані національні писанки. 

Квартири від власників у інтернеті

Багато значущих для історії пам'ятників знаходиться за межами Івано-Франківська, якщо ви давно планували свою мандрівку у ці місця, то знайте, що без оренди квартири не обійтись. Адже мандрувати доведеться багато, а відпочивати треба у комфортних умовах, щоб проведення часу було дійсно корисним. Ні до чого часами перебирати варіанти подобового житла, дивлячись непрофесійні сайти. Заходьте на Світрент та обирайте житло від власника за доступною ціною та без додаткових комісій, з найкращіми умовами перебування. 
Через наш сайт орендарі знаходять квартири подобової оренди за лічені хвилини. Як це проходить? Завдяки встановленому на сайті фільтру, наші клієнти не витрачають коштовні хвилини підготовки до мандрівки на освоєння пошукової системи. Все просто: пишіть вихідні дані (строки оренди, кількість людей, район, комплектація) та ознайомтеся з наданими варіантами. Винайняти апартаменти у режимі онлайн може кожен. 

Оренда житла подобово

Якими б не були ваші переваги: апартаменти від власників у центрі міста, тимчасове житло усього лише на добу, оренда квартири з кондиціонером - звертайтеся до нас та ми підберемо саме для Вас. Винаймаючи нічліг подобово через інтернет, ви виграєте не тільки як турист, але й як економіст - розрахуйте, скільки ви заощаджуєте грошей та часу, оформивши бронювання разом з нами, обирайте найкраще та не забувайте повертатися до нас знову і знову.