Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Іркутськ

13 пропозицій

660 грн за 1 ніч

Вампилова, 30 30

Кімнат: 1 Мест: 3

572 грн за 1 ніч

Вампилова 30

Кімнат: 1 Мест: 3

528 грн за 1 ніч

улица Бажова 19

Кімнат: 1 Мест: 3

880 грн за 1 ніч

улица Желябова 1

Кімнат: 2 Мест: 16

792 грн за 1 ніч

Байкальская улица 253А

Кімнат: 5 Мест: 16

1012 грн за 1 ніч

Ямская улица 1/2

Кімнат: 1 Мест: 4

792 грн за 1 ніч

улица Лызина 34

Кімнат: 1 Мест: 3

660 грн за 1 ніч

Байкальская улица 188/3

Кімнат: 1 Мест: 4

660 грн за 1 ніч

Байкальская улица 188/3

Кімнат: 1 Мест: 4

2200 грн за 1 ніч

Красноказачья улица 133

Кімнат: 1 Мест: 10

660 грн за 1 ніч

улица Лызина 34

Кімнат: 1 Мест: 3

660 грн за 1 ніч

улица Трилиссера 141

Кімнат: 1 Мест: 3

572 грн за 1 ніч

улица Трилиссера 141

Кімнат: 1 Мест: 3

Оренда квартир в Іркутську подобово від господарів

Буває, що доводиться відправитися в інше місто, будь то по роботі або ж просто в цілях відпочинку. У кожному разі, є речі, про які варто подбати завчасно. Це, наприклад, місце проживання. У сучасному світі, можливість зняти подобову квартиру є прекрасною альтернативою проживанню в дорогому готелі. На порталі "Світрент" Ви знайдете велику кількість житла в оренду, за найдемократичнішими цінами, і на будь-який смак. Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт, міг підібрати щось, що йому підходить, витративши при цьому мінімальну кількість зусиль і витративши мінімальну кількість грошей.

Зняти апартаменти на добу або більше в Іркутську від господаря

Старовинне сибірське місто Іркутськ, зможе вразити Вас багатьма місцями і речами. Перше, що повинно Вас вразити - це будівлі в стилі сибірського бароко. У місті також все ще можна побачити пам'ятки дерев'яної архітектури. Не тільки архітектура, історія та культура цього краю здатні Вас зачарувати. Природа Іркутська також прекрасна, чого варте одне лише озеро Байкал. Насправді, це місто, в якому, як і в безлічі інших російських міст грає контраст. Дерев'яні споруди пліч-о-пліч з сучасними багатоповерховими будинками, і все це підкріплено зовсім чарівною сибірської природою. Не варто також забувати про велику кількість музеїв, пам'ятників і інших визначних пам'яток, здатних зробити Ваш відпочинок незабутнім. Будьте впевнені, що в цьому місті, навіть якщо метою візиту є робота, Ви зможете чудово відпочити і розслабитися.

Де знайти квартири в подобову оренду від господарів в Іркутську

Збираючись у поїздку, як уже було сказано, варто заздалегідь подбати про житло на добу або більше. Крім того, що всі апартаменти на нашому сайті розміщуються від господарів, вони володіють ще рядом переваг, з яких, обов'язково варто виділити комфортабельність, а також унікальність житла. Вся необхідна побутова техніка, бездротовий інтернет, гаряча вода та багато іншого, житло зі свіжим ремонтом, найзручнішим і компактним розміщенням, а також приємними сусідами подарує Вам можливість чудово відпочити і розслабитися після важких, наповнених враженнями днів. Оренда квартири подобово через наш сайт, стає приємним і легким процесом, який допоможе Вам швидко підібрати якісне житло, а також уникнути непорозумінь і неприємностей. Ми дбаємо про те, щоб кожен з наших клієнтів міг знайти вибрати і зняти житло, яке найкраще відобразиться на його відпочинку і враженнях, отриманих від поїздки