Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Єлець

3 пропозицій

440 грн за 1 ніч

улица Коммунаров 85

Кімнат: 2 Мест: 5

528 грн за 1 ніч

улица Коммунаров 89

Кімнат: 1 Мест: 4

528 грн за 1 ніч

улица Спутников 10

Кімнат: 1 Мест: 5

Оренда комфортного житла в місті Єлець

Єлець - дивовижне місто з цікавою історією і величезною кількістю історичних пам'яток архітектури та культури. Не дарма його називають «місто-музей». Відвідавши Єлець, ви обов'язково закохаєтесь в це старовинне місто з численними куполами і зеленими парками. І якщо одного разу ви приїдете сюди хоча б на добу - потім обов'язково захочете повернутися. SvitRent пропонує вам зняти хорошу квартиру в Єльці для того, щоб ваш відпочинок був більш комфортним.

Зняти хорошу квартиру в Єльці

Зняти квартиру в Єльці не так вже й складно. Ви можете зняти житло дешево на добу від господарів, і це дуже зручно. Вам доступні електроприлади, побутова техніка та можливість зробити те, чого ви не зможете зробити в номері готелю - наприклад, приготувати собі їжу або попрасувати речі, при цьому не доплачуючи за це, як довелося б зробити в готелі. Квартири розташовані в різних районах міста, тому ви не зіткнетеся з проблемою відвідування пам'яток, так як Єлець - дивовижне місто. Його називають містом тридцяти трьох храмів, тому практично на кожній вулиці або кварталі ви можете побачити церкву, увінчану куполом і хрестом. Головним храмом Єльця є Вознесенський собор, який вважається третім у Росії за величиною. Знаходиться він на Красній площі, біля якої також можна зняти житло.
Крім іншого, деякі апартаменти, в тому числі і подобові, які можна орендувати через SvitRent, розташовані на двох головних вулицях історичного міста - вулиці Миру та вулиці Комунарів.
Ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені, знявши житло подобово від господарів в Єльці через сайт SvitRent. Ми співпрацюємо з власниками житла, квартир, будинків, без посередників і третіх осіб.
Оскільки наші квартири розташовані в різних районах міста - ви можете відвідати різні музеї. Наприклад, музей Івана Олександровича Буніна. Ми з радістю допоможемо вам зняти недороге житло недалеко від місць, свого часу близьких великому письменникові. Знявши квартиру на вулиці Леніна або на вулиці Жовтневій, ви без зусиль зможете відвідати Музей народних ремесел, де своїми очима побачите відомі елецькі мережива.

Оренда квартир в місті Єлець в хорошому районі

У вас є можливість оренди кімнати в будинку з господарями і без, недалеко від набережної річки Сосни. На Ливарній вулиці, що знаходиться неподалік, працює Пивоварний завод, тому влітку можна зайняти столик з видом на річку і насолодитися приємним напоєм. Ви можете зняти апартаменти, квартиру, кімнату або будинок, а також кімнату в міні-готелі подобово, на тиждень, місяць чи навіть рік.
Якщо ви хочете провести кілька цікавих і захоплюючих днів в Єльці, зняти подобову квартиру - найкращий варіант. Заходьте на наш сайт SvitRent, дивіться фотографії квартир, читайте коментарі наших клієнтів і вибирайте прийнятний для вас варіант