Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Правий берег Дніпро квартира на добу

7 пропозицій

450 грн за 1 ніч

проспект Гагаріна 105

Кімнат: 1 Мест: 3
+3806754167...

450 грн за 1 ніч

Бородинська вулиця 26

Кімнат: 1 Мест: 2
+3806754167...

1000 грн за 1 ніч

проспект Олександра Поля 72

Кімнат: 3 Мест: 4

750 грн за 1 ніч

вулиця Михайла Грушевського 1

Кімнат: 1 Мест: 3

450 грн за 1 ніч

проспект Олександра Поля 110

Кімнат: 1 Мест: 3

1700 грн за 1 ніч

вулиця Глінки 2

Кімнат: 2 Мест: 4

350 грн за 1 ніч

проспект Дмитра Яворницького 113

Кімнат: 2 Мест: 7

Правий берег - центр суспільного життя Дніпропетровська

Як і Київ, Дніпропетровськ ділиться річкою Дніпро на дві основні частини: Лівий і Правий береги. І також, як і в столиці, правий берег - це переважно центр політичного і соціального життя, хоча він, в принципі, не сильно переважає по архітектурі або кількості розваг над лівим. Саме на правому березі розташований центр Дніпропетровська, а також Дніпро-Арена, на якій постійно проходять великі концерти, футбольні матчі та інші спортивні змагання. Багато хто вважає, що на правому березі подобова оренда квартир набагато дорожче, ніж на лівому, але якщо підійти до пошуку житла на добу серйозно, то можна зняти хорошу квартиру недорого. Зокрема, один із способів заощадити - це скористатися сайтом Svitrent.ua, на якому публікують оголошення безпосередньо від господарів, і саме тут Ви зможете знайти найдоступніші варіанти нерухомості в спальних житлових масивах Шевченківського адміністративного району на правому березі.

Квартири для навчання і навчальних поїздок до Дніпропетровська

Саме на правому березі річки Дніпро знаходяться головні навчальні заклади Дніпропетровська - це національний університет залізничного транспорту і національний університет імені Олеся Гончара, а також митна академія. Всі ці університети є державними навчальними закладами найвищого, четвертого рівня акредитації, тут часто проходять міжнародні семінари, конференції та зустрічі, на які приїжджають студенти з усієї України та Європи. Якщо Ви плануєте одну з таких навчальних поїздок, і Вам потрібно знайти недороге житло на кілька тижнів або просто на ніч, краще всього це робити за допомогою сайту Svitrent.ua. Саме тут Ви можете орендувати апартаменти на проспекті Гагаріна або Городня вулиці, на яких розташовані вищевказані університети, і на прилеглих вулицях.

Недорогі квартири на головних вулицях Правого Берега

Так як практично скрізь на правому березі є лінія метро, ​​яка сполучає залізничний вокзал і Площа Свободи, по цій частині міста дуже легко пересуватися. На навіть якщо знімати квартиру далеко від станції метрополітену, то можна швидко доїхати до місця призначення на тролейбусі або трамваї, і крім цього на маршрутному таксі, зупинки яких є на кожній вулиці. Головними транспортними артеріями цього берега є Київська і Криворізька вулиці, які також з'єднують цей берег з лівим і також проходять через основні адміністративні райони. Ви можете зняти апартаменти без посередників на проспекті Богдана Хмельницького або на проспекті Кірова. І через сайт Svitrent.ua можна забронювати нерухомість для майбутньої поїздки без комісій і відсотків.