Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Бєлгород

10 пропозицій

616 грн за 1 ніч

Гражданский проспект 5

Кімнат: 1 Мест: 4

660 грн за 1 ніч

улица Щорса 55А

Кімнат: 1 Мест: 4

440 грн за 1 ніч

бульвар Юности 7

Кімнат: 1 Мест: 2

440 грн за 1 ніч

улица Есенина 50

Кімнат: 1 Мест: 2

528 грн за 1 ніч

улица Чехова 30

Кімнат: 1 Мест: 2

572 грн за 1 ніч

улица Мичурина 52

Кімнат: 1 Мест: 3

572 грн за 1 ніч

проспект Богдана Хмельницкого 84

Кімнат: 1 Мест: 3

1012 грн за 1 ніч

улица Щорса 8б

Кімнат: 1 Мест: 4

1012 грн за 1 ніч

улица Костюкова 12А

Кімнат: 1 Мест: 4

Квартири за доступними цінами

Білгород - місто повністю відповідне своїй назві. Воно чисте, красиве, розташоване на березі річки Везелці. На додачу місто наповнене будівлями з білого каменю, що надає його атмосфері просторості і гармонії. Щороку тут спостерігається значне зростання населення, молодь не поспішає виїжджати з перспективного місця, стародавнього міста, яке повне пам'яток, які варто берегти і цінувати. Значна частина знаменних споруд з'явилася на цій території в 19 столітті. Собори, храми, музеї - не відмовте собі в задоволення побувати в кожному з побудованих тут. Мірно прогулюючись містом, його можна обійти за півгодини, але витратіть більше часу на знайомство з культурою та минулим цього краю.

Інтернет-оренда житла

Приїжджаючи сюди на добу або на місяць - у будь-якому випадку потрібно подбати про тимчасовий нічліг. Де шукати житло в незнайомому місті? Звичайно ж, в інтернеті. Суть наших пропозицій: на сайті всі квартири від господарів, немає ніяких додаткових виплат, окрім як за саме житло. Процес оренди продуманий, Ви не витратите багато часу на пошук і бронь житла.
 
Зняти кімнату або цілий будинок від господарів через наш ресурс можна в будь-який час року, заздалегідь і в день приїзду. Зазначена на сайті ціна, складається з основних підрахунків, вона об'єктивна - до неї не додається зарплата ріелтора, як це часто буває при оформленні оренди через треті особи. Шукати оголошення про добовому житло в журналах - минуле століття. На відміну від друкованих видань, на Світрент вибір більший, до того ж завдяки фотографіям, Ви одночасно можете оцінити стан потенційної ночівлі. Навіщо годинами перегортати паперові обороти, якщо, зайшовши на сайт, в лічені хвилини бачиш всю картину з оренди. Як тільки Ви наважуєтеся забронювати апартаменти, між Вами і власником встановлюється прямий зв'язок, при нагоді, можна додатково задати питання.

Апартаменти від господарів

Оренда особисто від власника - це гарантія того, що Ваші уявлення про квартиру будуть відповідати її реальному стану. Адже власник бере на себе відповідальність, робить все, щоб гостю сподобався відпочинок і він захотів при нагоді, зняти апартаменти ще раз.
 
Пошуковий фільтр налаштований таким чином, щоб блискавично видати результати - підходящі подобові апартаменти.
 Ми допоможемо Вам підібрати не тільки житлоплощу на добу, але і посприяємо з супутніми питаннями. Розташування квартири, поверх, комплектація. Десятки квартир навіть для найвибагливіших мандрівників.