Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Астрахань

12 пропозицій

660 грн за 1 ніч

улица Яблочкова 38

Кімнат: 1 Мест: 2

660 грн за 1 ніч

Вяземская улица 32

Кімнат: 2 Мест: 4

792 грн за 1 ніч

Вяземская улица 32

Кімнат: 2 Мест: 6

880 грн за 1 ніч

Коммунистическая улица 52

Кімнат: 3 Мест: 8

792 грн за 1 ніч

Вяземская улица 32

Кімнат: 2 Мест: 6

880 грн за 1 ніч

улица Бориса Алексеева 2

Кімнат: 2 Мест: 4

748 грн за 1 ніч

улица Куликова 79

Кімнат: 2 Мест: 4

572 грн за 1 ніч

Зелёная улица 1

Кімнат: 1 Мест: 2

572 грн за 1 ніч

Красноармейская улица 39

Кімнат: 1 Мест: 4

616 грн за 1 ніч

Вокзальная площадь 5

Кімнат: 1 Мест: 3

Як швидко зняти подобове житло в Астрахані

Астрахань - велике місто, мешканці якого складають багатонаціональний союз. Має лівобережні та правобережні райони, між якими протікає могутня Волга. Більш населена частина - лівобережна, але пам'ятки «розкидані» по всьому Гроду і за його межами. У астраханців є свій Кремль, зі своєю дзвіницею, видна вона практично з будь-якого боку. Як і в більшості великих російських міст, важлива роль серед пам'яток віддається релігійним спорудам. Так, Успенський собор веде свою історію з кінця XVII століття, примітно, що це єдиний з храмів, які залишились в країні, який з'єднаний з Лобним місцем. Без перебільшення можна додати, що багато ще в місті місць гідних вивчення кожним туристом. Збирайте валізи, плануйте маршрути, бронюйте житло. З останнім мандрівникові допоможемо ми.

Оренда від господарів: вигідне рішення для туриста

Заходячи на Svitrent вперше, в очі кидаються дві речі: лаконічний і грамотний дизайн сайту і демократичні ціни на квартири різного класу. Всі варіанти - це житло від господаря, між орендарем та власником квартири встановлюється прямий зв'язок через наш сайт. Завдання власника зробити все можливе, щоб усі, хто приїжджав в Астрахань захотіли повернутися знову. Знімаючи апартаменти від господарів, Ви отримуєте гарант того, що не буде ніяких додаткових плат, або курйозів, пов'язаних з технікою або меблями. Щоб рішення приймалося якомога легше, ми забезпечили кожне оголошення фотографіями: якісні знімки допомагають розглянути житло зсередини по деталях.

Великий вибір і демократичні ціни за житло подобово

Зняти житло в центральному Кіровському районі, або ж орендувати апартаменти в менш заселених Радянському або Ленінському можна заздалегідь або в день приїзду в місто. Оренда квартир через наш сайт - простий спосіб поліпшити собі відпочинок. Навіть приїжджаючи тільки на добу не варто відмовляти собі в зручностях. Прості дрібниці такі, як теплий душ і м'яке ліжко зроблять Ваш день розслабленим, але продуктивним.
 
Для того, щоб зняти подобово житло, необхідно на нашому сайті встановити конкретну задачу, і фільтр за лічені миті видасть інформацію. Бронюйте житло на добу або на більш тривалий термін, з будь-якою комплектацією, на якому завгодно поверсі і з самим відповідним під настрій інтер'єром. Мета нашої роботи - зробити початок Вашого відпочинку легким і безхмарним, Ви можете самі переконатися в тому, як ми справляємося