Фільтр
0 Обране
Поиск по местоположению
Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Агіос-Димитриос

1 пропозиція

2720 грн за 1 ніч

Afroditis

Кімнат: 4 Мест: 6

Агіос-Дімітріос

Як хочеться часом відправиться туди, де ми ніколи не були, туди, де все по-новому, незвично і цікаво. Часом нам дійсно випадає така можливість і тоді, варто взяти все по максимуму і насолодитися відпочинком до останньої секунди. Саме в цих цілях варто вибирати все найкраще, в тому числі і апартаменти. Ми пропонуємо Вам уникнути старих способів пошуку і оренди квартири і зробити все швидко і легко, знявши квартиру, терміном на добу або більше, прямо від господарів, буквально за кілька хвилин. Оренда квартири подобово з нами стає приємною, адже крім безпосередньо оренди, Ви також можете і заздалегідь забронювати апартаменти, забезпечивши собі приємний відпочинок вже по приїзду. Квартири можна зняти на добу або більше прямо від господарів, а значить дешевше і комфортніше. У такого способу оренди відсутні додаткові платежі, прихована оплата посередницьких послуг, Ви платите виключно за саме перебування в квартирі.

Святий Димитрій

Святий Димитрій - переклад назви міста, очевидно названого на честь покровителя не тільки міста, а й Греції в цілому.
Місто скоріше не центр життя, але центр відпочинку. Раніше сільськогосподарський край, сьогодні забитий житловими будинками котеджного типу. Місто обов'язково зачарує Вас своєю атмосферою, безпосередньою близькістю до гір і незабутньою, чарівною природою. Місто сповнене привітних, колоритних жителів, які з радістю поділяться з Вами своїми улюбленими місцями. Візит сюди обов'язково доведеться Вам до душі і допоможе краще пізнати побут і культуру цієї чудової країни, а також відпочити далеко від всіх.
Зніміть будиночок, задній двір якого виходить в гори, або будинок розташований на пагорбі, з балкону якого відкривається прекрасний краєвид і насолоджуйтеся життям у тиші, наодинці з природою.

«Зберіть» квартиру Вашої мрії

Приємним плюсом є можливість "конструювати" квартиру, яку Ви збираєтеся зняти подобово, від господаря. Ви можете вказати бажані умови і зручності, вибрати необхідну вулицю і із запропонованих варіантів підібрати ті квартири, які найбільше Вам подобаються дизайном. Така подобова оренда допоможе Вам завжди залишатися самими собою, де б Ви не знаходилися. Крім того, ми гарантуємо, що в наших подобових квартирах Ви будете почувати себе комфортно і затишно, по-домашньому, а значить і розслабитися зможете на всі сто, а хіба не це є приємним доповненням і метою візиту? Відкривайте для себе світ комфортно і приємно, і ми гарантуємо що такі поїздки обов'язково обернуться незабутніми враженнями.