Дата
Тип
Комнаты:
Цена

Удобства:

Сыхов квартиры посуточно в городе Львов

0 предложений
Нет результатов.

Все, що гості Львова мають знати про Сихові

Назва Сихів носить найбільший житловий масив на території Львова, який розташований переважно в південно-східній частині міста. Сихів знаходиться в межах ландшафту Львівське плато, і за адміністративно-територіальним поділом входить до складу Сихівського району. Цей житловий масив був заснований ще в шістнадцятому столітті, але реальна забудова сучасних будівель проходила вже в дев'яностих роках. Вже в двотисячних роках в цьому районі почала розвиватися інфраструктура, були засновані великі ринки, торгові центри, магазини, культурні та освітні установи. На сьогоднішній день, це сучасний район з дуже розвиненою транспортною розв'язкою, завдяки якій можна швидко і без пересадок дістатися до будь-якого з районів міста. І за допомогою сайту Svitrent.ua гості Львова можуть орендувати в цьому мікрорайоні квартиру чи будинок на добу недорого.

Переваги подобової оренди квартир і будинків в районі Сихова

Сихів відмінно підійде для тих, хто вже не вперше приїжджає до Львова по роботі або з метою освіти. Це не історична частина міста, а радше зручний і дуже комфортний спальний мікрорайон. У Сихові можна зняти на день або довше комфортабельну квартиру зі всіма необхідними меблями і побутовою технікою від власників. Нерухомість в цьому районі - це в більшості випадків просторі одно -, дво-та трикімнатні квартири в нових висотних будинках, поряд із зупинками громадського транспорту. За допомогою Svitrent.ua Ви можете орендувати гарні апартаменти на вулицях Зубрівській, Вулецкій, Сихівській і Зеленій, по яких можна безпосередньо виїхати до центру на машині або громадському транспорті. На Svitrent.ua можна без комісій бронювати і шукати нерухомість для короткострокових поїздок у Львів від власників. Ми постійно оновлюємо оголошення, і гарантуємо їх надійність.

Оренда будинків подобово в приватному секторі Сихівського району

Сихівський район складається не тільки з сучасних житлових комплексів, але і з приватного сектора, який розташований в південній частині району. Тут також можна зняти хороші апартаменти на ніч або довше для великого свята, або щоб зупинитися в затишному будинку під час сімейної поїздки. Кожне оголошення про подобову оренду на Svitrent.ua має короткий опис правил проживання і всіх зручностей, які є в наявності. Але при виникненні будь-яких питань, можна зв'язатись з власником, щоб дізнатися про все з перших вуст і більш детально. Оренда будинків від власників підходить як для сімейних пар, так і для компаній студентів або друзів, які бажають провести веселі канікули "у Львові.